Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Rozpusťme Evropskou unii – odmítněme masovou imigraci a vstupme do BRICS!

Hodnocení uživatelů:  / 17
NejhoršíNejlepší 

Brit Cameron chce reformovat nereformovatelné! Evropská unie je prohnilým a zkaženým projektem od samého začátku! Musíme získat zpět svou suverenitu a řídit si svou ekonomiku podle svého!

Současné plány britského premiéra se z velké části týkají pouze výhod pro Británii, nikoli pro všechny členy! Cameronův plán naopak znevýhodňuje země EU, které podle něj ještě ekonomicky nedosahují britské úrovně! Hádejte, kterých zemí se to týká?! Hádejte, jak se Angličané dívají na Českou republiku?!

Každý pokus depolitizovat Evropskou unii samozřejmě navíc vždy narazí na odpor Německa, které bere evropskou komisi a evropský parlament (hlavně po schválení Lisabonské smlouvy) jako svůj nástroj na ovládání druhých! Vždyť co Německo nedokázalo získat prostřednictvím války, protože bylo zastaveno Rudou armádou (tedy politickou a ekonomickou moc nad téměř celou Evropou), získalo po podpisu Lisabonské smlouvy prezidenty členských zemí EU!

  • rozpustme-evropskou-unii-odmitneme-masovou-imigraci-a-vstupme-do-brics

Některé země Evropské unie jsou navíc díky bruselské imigrační politice a vlastní hlouposti v současnosti doslova zaplavené imigranty a řeči, že ty miliony a miliony především islámských imigrantů za čas prostě odmítnou a pošlou zpět domů, jsou z části zbožným, nerealizovatelným přáním a zčásti velkou lží pro důvěřivé „sluníčkáře“!

Šancí jak zachránit země, které ještě mají šanci si žít po svém a nehrozí jim zatím díky imigrantům kulturní a náboženská krize, která by časem téměř jistě přerostla ve vlnu násilností, je odchod z Evropské unie! Členské země, které EU opustí, mohou časem vstoupit do BRICS (čistě hospodářské, nepolitické společenství – Rusko – Čína – Indie – Brazílie – JAR), které vyspělé evropské země jistě rádo přijme mezi své členy. Vstupem do BRICS bychom České republice vrátili politickou a ekonomickou nezávislost a pokud začneme znovu vyrábět a vyvážet (na ohromný trh zemí BRICS) to, co umíme nejlépe (třeba sklo, tramvaje, lokomotivy, nákladní vozy, lehké pěchotní zbraně, cvičné letouny atd.) staneme se tím, čím chceme všichni být – občany NAŠÍ hrdé, nezávislé, silné, prosperující země!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře