Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč Západ truchlí jen pro některé mrtvé?!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Nechci nijak zpochybňovat fakt, že sestřelení boeingu 777 je tragédií, která zmařila život bezmála tří stovek nevinných lidí, ale připadá mi přinejmenším pokrytecké to, jak západní státníci vyjadřují svůj smutek a pohoršení nad jednou tragédií, a naprosto přehlížejí jinou, stonásobně větší.

  • proc-zapad-truchli-jen-pro-nektere-mrtve

Nechápu, jak politici z USA a EU dokáží ronit slzy nad několika stovkami obětí, a klidně ignorovat, že ukrajinská armáda a fašistická národní garda ostřeluje a bombarduje obytné čtvrti plné civilistů, nemocnice a školy.

Jak to, že jim nevadí, že při tomto bombardování umírají malé děti uložené ke spánku ve svých postýlkách, nebo hrající si na dětských hřištích, až do doby, než dopadne bomba, nebo doletí náboj vystřelený armádou, kterou poslala vraždit vlastní lid nikým nezvolená tlupa banditů, nebo prezident s mafiánskou minulostí?!

Jak je možné, že kupříkladu Obama, Cameron, nebo Merkelová, mohou podporovat genocidní akce lidí, z nichž polovina otevřeně vyznává nacistické a fašistické ideje, a na druhou stranu truchlit pro mrtvé z letadla?

Popravdě více než pochybuji, že tito lidé jsou nějakého soucitu opravdu schopní, a myslím, že pouze umí jako dobří herci nasadit smutnou masku v případě, že se jim to hodí ve hře, kterou zrovna hrají.

Možná se pletu, ale jestli jsou mé úvahy mylné, proč stále pokračuje Kyjevem řízená kárná operace proti vlastnímu lidu, který se provinil pouze tím, že odmítl poslouchat někoho, komu nikdo nedal žádný mandát vládnout zemi?!

Proč ještě nejsou na Ukrajině mírové sbory OSN, a nebrání ukrajinské armádě zabíjet lidi, kteří mají svaté právo odmítnout poslušnost neústavní vládě?!

Proč nedonutí OSN k okamžité rezignaci všechny, kteří se dostali k moci po nezákonném Majdanském puči, a nenavrhne zorganizování nových, celonárodních, parlamentních a prezidentských voleb, pod dohledem mezinárodního společenství, a pod ochrannou mírových sil, zaručující jejich svobodu a právoplatnost?!

Ať nový parlament, nový prezident a vláda, po těchto svobodných volbách, rozhodnou o novém uspořádání země, a případném potrestání viníků zodpovědných za svržení legitimní vlády, a rozpoutání krvavé občanské války!

Co myslíte, že by madam Merkelová, a pánové Cameron, Obama a spol. řekli na takový návrh, který by mohl zastavit tuto bratrovražednou válku?!

Až si na tuto otázku sami odpovíte, položte si druhou:

Opravdu věříte v jejich lidskost a upřímnost, když mluví o míru, nebo nad něčím vyjadřují lítost a soustrast?!

Já za sebe mohu říci, že NE!

LadislavKašuka.

Facebook komentáře