Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč Rusové nemohou dělat to samé co Američané aneb jak se v EU ničí opozice!!!

Posledních několik dní je český, ale také americký a německý internet bombardován zprávami o „ruském vměšování a financování opozičních skupin a jednotlivců“ v Evropě. Jedním z udávaných příkladů jsem také já osobně. Lidé financovaní různými neziskovkami ala Soros a podporovaní americkým velvyslanectvím, kteří nemají na práci nic jiného, než za špinavé peníze psát diskreditující v lepším případě polopravdivé a v horším úplně vylhané příběhy o lidech, kteří si dovolují mít svůj vlastní názor a pohled na události, které se dějí okolo nás se opravdu snaží vylíčit mě jako Kremlem placeného kolaboranta. Přitom jedinými kolaboranty v naší zemi jsou právě oni sami!!!

Tito nelze jinak říci, než presstituti se snaží udělat senzaci z toho, že bohatý podnikatel z Ruska jménem Konstantin Malofejev si dovolil dát své vlastní peníze panslavistickému aktivistovi a protifašistickému bojovníkovi panu Alexandru Usovskému z Běloruska, aby jimi pomohl financovat projekty týkající se slovanské vzájemnosti, nebo boje proti polofašistické kyjevské vládě, která se ozbrojeným nelegitimním pučem zmocnila před pár lety vlády v Kyjevě a začala si okamžitě nárokovat právo vládnout celé Ukrajině. Tyto pučisty podporované Banderovci a dalšími neonacistickými bojůvkami podporovala Evropská unie a celý tzv. Majdan financovali USA, které to stálo celé tři miliardy dolarů!

  • :-)

Nic takového však ani oficiální média, ani bulvární neziskovkami financovanou žumpu nezajímá! Všichni řeší, jak si mohl nějaký bohatý Rus společně se svým běloruským spolupracovníkem dovolit financovat nějaké nenásilné a zcela legitimní projekty v České republice, Polsku a v Maďarsku! Nevím, jestli se mi z toho chce víc smát, nebo brečet, protože to je tak ujeté, absurdní a nafouklé, že se mi nechce věřit, že to skutečně někdo bere a řeší jako něco zvláštního, nebo dokonce špatného! Co je proboha divného na tom, že se nějaký bohatý člověk, kterému není lhostejné, co se ve světě děje, když vidí, jak je špiněna jeho vlast a jak jsou americkou vládou, evropskou komisí a jednotlivci jako je Soros financovány všechny protiruské aktivity v celém světě, rozhodne poskytnout nějaké peníze těm, kteří podle něho bojují proti těmto aktivitám a snaží se místo západem šířených dezinformací říkat pravdu?!

Nevím přesně, komu všemu, ani kolik přesně můj přítel Alexandr Usovsky, kterého zatím neznám osobně, ale s kterým sdílím mnoho stejných názorů, víru ve slovanské bratrství a taktéž odpor proti fašismu a neonacismu poslal peněz, ani kolik bylo z jeho vlastní kapsy a kolik od pana Malofejeva, či někoho dalšího, ale vím, že na tom není nic špatného! Americké, panem Sorosem financované neziskové organizace působí po celém světě a financují různé skupiny, jednotlivce, ale také univerzitní profesory a celé školy s jediným cílem, kterým je doslova vymýt mozek těm, kdo tyto Sorosem placené objekty naslouchají, tedy hlavně mládeži a malým dětem!

Pokud se však rozhodne totéž, jen v nepoměrně menší míře a mnohem slušnějším způsobem udělat někdo z Ruska, je okamžitě oheň na střeše! Existuje snad nějaký zákon zakazující přijmout nezištnou pomoc pro legální protesty a aktivity, které se ještě pořád i přes nátlak médií a obstrukce ze strany úřadů nebojí někteří lidé organizovat?! Jsme snad oficiálně ve válce s Ruskem, že nemůžeme přijmout pomoc od lidí, kteří sdílejí podobné názory a bojují za stejnou věc! Komu vadí, když někdo říká pravdu a poukazuje na to, že Rusko posledních pár let nedělá nic jiného, než se brání nátlaku ze strany západu a statečně bojuje o svou nezávislost a v konečném důsledku dokonce o své vlastní přežití?! Západ by rád viděl Rusko opět slabé, rozkradené, rozprodané a rozdrobené na malé státečky a každý, komu se to nelíbí je nepřítel a musí být zničen!

Takže, jestli za většinou peněz do Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska, které pomáhají těm, kteří jsou vládami těchto zemí mnohdy perzekuováni, nebo dokonce zatýkáni za to, že se nebojí říkat pravdu a z kterých státní, nebo západem financovaná média dělají zrádce, šašky, nebo kolaboranty stojí pan Malofejev, jediné, co k tomu mohu říci je DĚKUJI PANE MALOFEJEVE!

PS: Teď to méně důležité:

 

Co se týká dohadů okolo mé vlastní osoby, dostal jsem pomoc na své aktivity v roce 2014. Pokud mi paměť dobře slouží, nebylo to více, než celkem 800 euro ve dvou finančních transakcích. Prvních 300 euro mi poslal jako dárce můj přítel Alexander Usovsky z peněz co utržil za knihu o Stalinovi, kterou sám napsal. Dalších 500 euro bylo od nějakého dárce z Ruska, takže předpokládám, že od pana Malofejeva, nebo nějakého jiného dobrého člověka s vlasteneckým cítěním. Za první částku jsem nakoupil spoustu různých vlajek, včetně novoruské a za druhou částku jsem koupil kameru a stativ, abych mohl pořizovat záběry z akcí, které jsem tehdy pořádal, spolupořádal, nebo se jich účastnil. Od té doby jsem nedostal slovy prozápadních presstitutů ani jeden jediný mrzký rubl 

PPS: Pro chytráky co mluví o daňových únicích, ani jedna z těchto částek darovaných od dvou různých lidí nepřekročila hranici patnáct tisíc, tudíž se na ně darovací daň nevztahuje.

Ladislav Kašuka.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře