Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pro Turky Sobotka prachy najde, děti z Klokánků však nechá česká vláda klidně skončit „na ulici“!

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Jak dlouho ještě budeme trpět, aby nás naše vláda zrazovala, kolaborovala s Bruselem, nebojovala proti imigrantským kvótám a kašlala na naše vlastní, české opuštěné děti?!

Sobotka a celá naše vláda se předhání v siláckých řečech o boji proti islámským teroristům, o tom, že můžeme poslat do Sýrie naše vojáky a o tom, že se dokážeme postarat o islamisty, které nám sem pošlou na základě Německem a Francií nadiktovaných povinných kvót! V současnosti navíc vláda schválila finanční pomoc pro zemi, z které proudí do EU nejvíce imigrantů, pro zemi, která podporuje některá teroristická uskupení v Sýrii, které, si říkají „umírnění teroristé“ pardon, vlastně ozbrojená, islamistická umírněná opozice, která zabíjí piloty na padáku bojující proti Islámskému státu potom, co jejich letadlo sestřelí turecká armáda, protože prezident Erdogan je naštvaný, že ruská armáda kazí kšefty jeho synáčka s IS! Takovému státu, takovým lidem, dá Sobotka a spol. v příštích dvou letech nejméně 700 000 000 korun a děti z Klokánků nechá skončit na ulici, protože pro ně nenajde „blbých“ dvacet milionů!

 

  • pro-turky-sobotka-prachy-najde-deti-z-klokanku-vsak-necha-ceska-vlada-klidne-skoncit-na-ulici

Další „pokrokem“, který pan Sobotka a jeho vláda převzala od našich amerických a dalších spojenců z NATO, je to, že ani Sobotku, ani nikoho dalšího z naší slavné kolaborantské vlády ani nenapadne si položit otázku:“NA JAKÉM ZÁKLADĚ MŮŽEME POSLAT VOJSKA DO SÝRIE, KDO NÁM K TOMU DAL MANDÁT?! Pozvala tam naše vojska oficiální syrská vláda, nebo prezident Asad“?! Odpověď zní, že Vás tam nikdo nepozval, pane Sobotko a bez pozvání se z našich vojáků stane to, čím tam jsou všichni cizí vojáci, kromě Rusů, Libanonců a Íránců, které pozval Asad, tedy invazní vojska a teroristé páchající vojenské zločiny v suverénní zemi, kam je nikdo nepozval!

Naše vláda by se měla raději starat o ochranu našich vlastních hranic a o naše děti, které se kvůli nějakému neštěstí ocitnou bez domova a jsou závislé na tom, že se o ně někdo postará! Klokánky se o opuštěné děti starají po dlouhá léta a dělají to dobře! Nahrazují opuštěným dětem domov a jejich úkolem není být komerčně výdělečnými, nýbrž to, aby v nich mohli děti v příjemném a profesionálním prostředí vyrůst v plnohodnotné občany, kteří nebudou mít problém se zařadit do společnosti ostatních! Je povinností každého státu na takovou věc přispět! Je 100% důležitější, lidštější a normálnější dát pár milionů na naše vlastní děti, než je poslat Turkům, kteří si za ně možná koupí od IS ropu, nebo nakoupí zbraně pro turkmenské teroristy bojující v Sýrii proti legitimní vládě!

Pokud „pane“ premiére Sobotko nechápete, co jsou to priority, pokud naše vlastní děti nemají přednost před podporou země, která nazývá ateisty teroristy a s opravdovými teroristy klidně obchoduje a dokonce jim vyjadřuje svou podporu, nemáte ve vedení naší krásné ateisticko – křesťanské země co pohledávat! Jestli je Vám bližší Turek, než naši občané a děti, oblékněte si turban a běžte si za Erdoganem!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře