Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pravda se některým lidem často nehodí „do krámu“.

Hodnocení uživatelů:  / 39
NejhoršíNejlepší 

Poslední dobou se stalo zvykem rusofobů a skalních antikomunistů schopných odsoudit a pověsit každého, kdo řekne cokoli dobrého o Rusech, nebo starých komunistech z let 1917 až po začátek tzv. přestavby překrucovat dějiny a lhát o všem možném i nemožném, jen aby pošpinili lidi stojící vůči nim v opozici.

Dnes se chci zabývat jednou z nejrozšířenějších protiruských lží, kterou je mýtus o napadení tzv. východního Polska Rudou armádou a na závěr se okrajově zmíním o lži a pomluvě, kterou určití blogeři šíří o mé osobě.

 

  • pravda-se-nekterym-lidem-casto-nehodi-do-kramu
  • pravda-se-nekterym-lidem-casto-nehodi-do-kramu

Co se týká lži o tajné domluvě Sovětského svazu s Německem o rozdělení Polska před vypuknutím druhé světové války, bylo vše úplně jinak, než tvrdí proameričtí rusofobní lháři. Pravda je jednoduchá, žádné východní Polsko totiž neexistovalo! Militantní, nacionalistické Polsko, které první polovinu dvacátého století pokukovalo po cizích územích a napadalo své sousedy, tak totiž nazývalo část Ukrajiny, kterou napadlo a obsadilo roku 1919 (tedy ve stejném roce, kdy napadlo s cílem dobýt a obsadit Těšínsko i Československou republiku – zajímalo by mě, jakým Polskem by Poláci tento obsazený kus naší země nazvali, kdyby polskou armádu z našeho území nevypráskali naši legionáři) a která patřila před bolševickou revolucí carskému Rusku a později Sovětskému svazu, tedy nikoli Polsku!

 

Maršál Pilsudski, který tehdy vedl polskou intervenční armádu, která napadla Rusko a obsadila kus ukrajinského území, chtěl dokonce dojít s touto armádou až do Moskvy a napsat tam na zeď Kremlu, že se zakazuje mluvit rusky! Byl to samozřejmě jen megalomanský sen, protože papeženské, Vatikánu vždy věrně sloužící Polsko nikdy nemělo sebemenší šanci porazit pravoslavné vlastenecké Rusko a nemá ho ani dnes, přestože někteří jeho představitelé mají silné řeči a myslí si, že udělají z Polska na úkor Ruské federace (za vydatné podpory USA) novou evropskou velmoc! Část ukrajinského území tehdy mohlo Polsko dočasně získat jen proto, že využilo občanské války zuřící v té době v Rusku a vojenské intervence více jak desítky jiných zemí do Ruska, která v té době probíhala.

 

Sovětsko – německá smlouva o vzájemném neútočení, která byla uzavřena o dvacet let později, až po MNICHOVSKÉ ZRADĚ našich západních spojenců a poté, co se Československo na nátlak našich zrádných západních „spojenců“ vzdalo nabídky sovětské vojenské pomoci, sice opravdu obsahovala dodatek týkající se části ukrajinského, tedy sovětského území obsazeného Poláky (kteří tam vraždili ve velkém pravoslavné Ukrajince a zajaté ruské vojáky v koncentračních táborech), jenže nešlo o dohodu ve znění o rozdělení Polska, ale o to, že pokud Německo vstoupí do války s Polskem (které tehdy bylo přímým nepřítelem SSSR a okupantem části jeho území), německá vojska v případě vítězství nevstoupí na území patřící po právu Sovětskému svazu, okupovaného v té době Polskem. Tato dohoda tedy zaručovala ochranu tohoto území před nacistickou okupací (později byla nacistickým Německem porušena).

 

Řeči, že kdysi v historii patřil kus Ukrajiny Polsku, které užívají jako argument rusofobové a antikomunisté nemohou obstát, protože v době před napadením Ukrajiny Polskem roku 1919 toto území již dlouho patřilo carskému Rusku. Pokud bychom chtěli užívat podobné argumenty, můžeme dojít k tomu, že České království za Přemysla Otakara druhého sahalo od moře k moři a nárokovat si polské, německé a maďarské území!

 

Obsazení ukrajinského území Rudou armádou v roce 1939 tedy nebylo žádnou agresí vůči neexistujícímu východnímu Polsku, ale aktem osvobození vlastního území od polské okupace (mimochodem o rok dříve v roce 1938 si Poláci společně s Hitlerem urvali po zradě našich západních spojenců kus našeho pohraničí!).

 

Nyní chci jen okrajově zmínit jednu věc, kterou proti mně opakovaně používají mí názoroví oponenti, kterým proti mně a tomu co píši, chybí opravdové argumenty. Na svém facebookovém profilu mám fotku, na které jsem vyfocen s airsoftovou zbraní (AK 47) a v pozadí je znak Rudé armády s nápisem VELKÁ VLASTENECKÁ VÁLKA v azbuce. K této fotce je přiložen text, že tato fotka vyjadřuje můj negativní postoj k nacismu a mé odhodlání proti němu bojovat se zbraní v ruce, kdyby začal v naší zemi opět zdvihat hlavu, jako se tomu v současnosti děje na Ukrajině (Pravý sektor, batalion Azov atd.).

 

Moji rusofobní a antikomunističtí oponenti (přestože už v KSČM ani nejsem a byl jsem tam pouhé dva roky od roku 2012 do roku 2014) tuto fotku bez mého svolení z mého profilu ukradli a šíří jí bez přiloženého vysvětlení s komentářem, že zarytý stalinista Kašuka chce pošlapat demokracii, dělat revoluci a střílet politické oponenty. Tito Frikulíni (Frikulíni jsou amerikanofilové, kteří už nemluví česky jak jim „zobák“ narostl, ale říkají, jsem free, to je cool a ten je in), prostě lžou o současnosti podobně jako o minulosti a špiní své politické a názorové oponenty dnes úplně stejně jako tenkrát, jenže v současnosti to díky internetovým nezávislým médiím a zdrojům nemají tak lehké jako tehdy!

 

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře