Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Politika je svinstvo, většina lidí nemá vlastní hlavu, a nebaví mne pořád poslouchat, kým jsem zrovna placený!!!!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Lidi já už s politikou vážně končím, své názory si od dnešního dne hodlám nechávat jen pro sebe a to, co se kolem nás děje, již nehodlám probírat veřejně. Tentokrát se nejedná o žádnou „únavu, nebo chvilkové znechucení, o žádnou přestávku, o které nikdy nevím, jak přesně bude vlastně dlouhá (někteří lidé mne pak píší ať tvořím dál, jiní zase brblají, že jsem se měl odmlčet na delší dobu).

  • politika-je-svinstvo-vetsina-lidi-nema-vlastni-hlavu-a-nebavi-mne-porad-poslouchat-kym-jsem-zrovna-placeny
  • :-)

Hlavním důvodem mého rozhodnutí přestat psát o politice je to, že v současné době bohužel ve světě neexistuje žádný známý politik, ke kterému bych mohl vzhlížet, a kterého bych mohl ve svých článcích podporovat a dávat za příklad. Nebudu se tu sáhodlouze rozepisovat, jak jsem dospěl k tomuto názoru, ani čím mne který politik, který mi připadl do nedávné doby jako někdo, ke komu je možné vzhlížet zklamal (již se to učinil v některých svých článcích).

Dalším, byť vedlejším důvodem je mé znechucení malostí českých lidí, kteří za každou kritikou, za každým vlastním názorem a za každým mým článkem vidí někoho, kdo mi za to podle nich musí platit. Dospělo to tak daleko, že jedni tvrdí, ze mne platí ruští oligarchové, nebo přímo Putin a druzí zase, že beru prachy od Sorose. Jen málo lidí napadne, že na rozdíl od nich nevidím geopolitiku jako fotbalové utkání Sparta-Baník, tedy že nejsem zatvrzelý fanoušek ani jedné strany a nehodlám přehlížet žádné svinstvo, ať už ho udělají Američané, nebo Rusové.

Ke své škodě, tedy nestojím na žádné straně, což je pozice, kterou mnozí lidé nedokáží pochopit, a která je tou nejtěžší možnou pozicí vůbec. Dokud jsem psal převážně o chybách, kterých se dopouští USA, NATO, nebo EU, byl jsem opěvován fanoušky Ruska i samotnými Rusy a jejich spojenci. Mé články byly zveřejňovány na ruských a syrských webech a mluvilo se o mne dokonce i v ruské státní televizi. Amerikanofily jsem byl označován za Kremlem placeného agenta a z toho, že jsem od jednoho Bělorusa dostal trochu peněz na vlajky a kameru, jako pomoc při pořádání demonstrací, se vyrobila velká umělá kauza, ve které jsem byl označen za Ruskem placeného kolaboranta, který nedělá věci z přesvědčení, nýbrž jen pro peníze.

Později, když jsem napsal pár článků, ve kterých jsem popsal, proč je špatné, že se Moskva paktuje s Turkem a zrazuje své syrské spojence, nebo o katastrofálním stavu ruského zdravotnictví a vysoké míře korupce v Rusku, byl jsem druhým táborem označen za Sorosova poskoka a mé články v Rusku (podle mého očekávání), okamžitě přestali vycházet. Denně mne někdo uráží za něco, co dělám z přesvědčení a zadarmo, aniž jsem za to pro sebe dostal jedinou korunu, euro, rubl, nebo dolar. Lidé stejně za vším vidí jen špinavé peníze a navíc volí lidi jako je Babiš, nebo strany jako jsou ODS, Piráti, nebo Topka do čela naší země. Proto na psaní článků o politice a na celý český národ jako celek s prominutím „už prdím“. Buďte si dál v NATO a EU, volte si své Kalousky, Sobotky, Zemany, Drahoše a Bartoše a užijte si bruselsko-islámskou budoucnost naší země. Ti z Vás, co si toto nepřejí, mohou ve volném čase vzývat Putina a doufat v záchranu z Ruska 

Já se budu věnovat přátelům, čtení knih, sportu a sledování dobrých seriálů a filmů. Mějte se tak, jak si zasloužíte...

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře