Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Podmínky pro přijetí imigranta.

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Mnozí rádoby uprchlíci jsou ve skutečnosti pátou kolonou islámských extremistů, nebo obyčejnými vyžírky, kteří chtějí v Evropě bez práce žít na úkor tvrdě pracujících Evropanů! Proto, by měl každý vyplnit následující prohlášení, a pokud by s ním nesouhlasil, vrátit se tam odkud přišel!

  • podminky-pro-prijeti-imigranta

 

1)    Prohlašuji, že všichni lidé bez rozdílu víry, nebo pohlaví jsou si naprosto rovní a mají stejná práva.

2)    Slibuji, že budu uznávat zákony země, která mě přijme, a nebudu se řídit jinými pravidly, než jaké určuje zákoník a ústava země.

3)    Přísahám, že se nebudu snažit nikomu vnucovat svou víru, nebo vyhrožovat zatracením, pokud je jiného vyznání, nebo ateista.

4)    Závazně prohlašuji, že v mé zemi hrozí mé osobě smrt, nebo perzekuce, kvůli mému vyznání, původu, nebo politickému přesvědčení a pouze z tohoto důvodu žádám o azyl.

5)    Závazně prohlašuji, že se chci co nejdříve zapojit ve své nové vlasti do pracovního procesu a přispívat tak k rozvoji země a do sociálního systému a nechci pouze pobírat sociální dávky a žít na úkor druhých.

6)    Slibuji, že pokud dostanu k užívání byt, dům, automobil, nebo cokoli jiného od státu, který mi poskytl nový domov, vše postupně splatím, až dostanu práci.

7)    Prohlašuji, že odsuzuji jakékoli sektářské, politické, nebo náboženské praktiky, které omezují svobodu a práva druhých, včetně k ženám a jiným vírám diskriminačního práva šaría.

 

Pokud tyto podmínky splňujete a země, v které jste požádal-a o azyl, nemá v současnosti příliš slabou ekonomiku, nebo jiné problémy, které ve Vašem přijetí v současnosti brání, vítejte v Evropě! V případě, že některou z výše uvedených podmínek porušíte, budete potrestán podle platných zákonů a následně vyhoštěn.

 

Ladislav Kašuka.

 

 

Facebook komentáře