Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Někteří lidé litují, že africké a asijské země stále nejsou západními koloniemi!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Třeba "pan" Ziegler si myslí, že islámský radikalismus je důsledkem toho, že lidé pocházející z jiného, než evropského kontinentu jsou nesvéprávní a neschopní si sami vládnout!Nabubřelost a arogance tohoto „muže“ je prostě nebetyčná! Během několika vět dokáže překroutit historii a udělat z cca 70% lidské populace nějaké debilní podlidi, kteří potřebují, aby jim někdo jako papá Ziegler vládl a říkal, co mají dělat!

  • nekteri-lide-lituji-ze-africke-a-asijske-zeme-stale-nejsou-zapadnimi-koloniemi

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jan-Ziegler-Tak-tohle-zduvodneni-teroristickych-utoku-v-Parizi-asi-slunickari-nerozdychaji-408375

Pravda, je samozřejmě úplně jiná. Kolonizace Afriky a Asie Evropany byla něčím, za co by se měli země, kterými byla provozována stydět! Úplně nejhorší na tom je, že ta kolonizace z velké části vlastně nikdy neskončila a to je tím pravým důvodem vzrůstu extremismu a násilí v těchto zemích!

Evropany kolonizované země si do příchodu bílých Zieglerem obdivovaných krutovládců (kteří si udržovali svou moc jen díky teroru, pomocí modernějších a účinnějších zbraní, než měli domorodci), žili většinou v klidu a harmonii a měli své vlastní zákony, svou hierarchii a své bohy. Bílí „bozi“ tohle všechno převrátili naruby a pomocí násilí jim vnucovali tehdejší evropské normy chování a víry!

Místní lidé si samozřejmě takové chování velice často nenechali líbit a tak každou chvilku probíhala v tomto regionu nějaká revoluce, nebo vzpoura, vedená s ušlechtilým cílem získat zpět svou svobodu a nezávislost! Časem si kolonisté uvědomili, že mnohem lacinější a snazší pro ně bude, když si tyto země podrobí pouze ekonomicky a na oko jim dají jimi požadovanou svobodu!

Tak začala nová fáze kolonizace, která probíhá až do současnosti! Vždy, když se dostane v některé z těchto „nekolonizovaných – kolonizovaných“ zemích k moci někdo, kdo skutečně začne řídit společnost k jejímu prospěchu a mohl by se dokázat vymanit z ekonomické závislosti na anglosaských národech, je prohlášen za diktátora!

Následuje vývoz západní „demokracie“ pomocí bomb svrhávaných z letadel a podpory místních extremistů – teroristů zbraněmi a penězi! Právě z těchto vrahů placených a vycvičených západem ke svržení režimů, které by se mohli stát skutečně nezávislými a svobodnými, se ve skutečnosti rekrutují lidé vraždící v současnosti už nejen v Africe a v Asii, ale také v Evropě!

Takže tragédií není dekolonizace, jak tvrdí „bílý bůh“ Ziegler, ale pořád ta samá kolonizace, která nikdy neskončila, jen změnila svou tvář, kterou nastavuje k vidění světu!

Našim úkolem je distancovat se od této zlodějské politiky západu, který žije z chudoby a utrpení druhých a pokud to bude možné, pomoci slušným a nebojácným Afričanům a Asiatům, kteří nikam neutíkají, nýbrž hrdinně doma bojují s vrahy, které financuje USA, EU a Saudi v boji za jejich svobodu, jako to dělá v současnosti Ruská federace, nebo je aspoň nechat být a nepodílet se na nelegitimních invazích do jejich zemí, které provozuje americká armáda a země NATO!

ISIL i Al-Kaída jsou totiž dětmi Ameriky a západní Evropy, nikoli Asie, nebo Afriky! Před těmi se musíme chránit, ale to bude možné až potom, co odejdeme z Evropské unie a z NATO!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře