Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Nebýt neutuchající podpory USA, Turecka a Saudské Arábie, byl Daiš už dávno zničen!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Daiš může existovat jen díky tomu, že od něj Turci kupují ropu a společně se Saudy jim dodávají zbraně! Západní země vedené USA, jim zase poskytují internetové připojení nutné k propagaci a bombardují tak podivně, že až do zapojení Ruska do bojů v Sýrii Daiš jen sílil!

Každý, kdo nemá klapky na očích, to ví a vidí, každý, kdo není úplně "pošahaný" a nemá masmédii naprosto vymytou hlavu, se musí sám sebe zeptat, kde asi bere Daiš (IS) a ostatní teroristé peníze, kdo od nich kupuje ropu, kdo jim dodává zbraně, kde se léčí, když jsou zranění atd atd.

Otázek je však ještě více, třeba proč se Daiš neodpojí satelitní internetové připojení v oblastech, které ovládají, proč není celá oblast ovládaná těmito vrahy odříznuta od dodávek elektřiny, nebo proč nejsou všechny cesty, kde mohou projet cisterny s ropou od Daiš neprodyšně zablokovány, nebo aspoň od začátku akcí tzv. západní koalice vedené USA, nejsou tyto trasy pravidelně letecky kontrolovány, a proč není každý náklaďák jedoucí do této, nebo z této oblasti ihned zničen!

  • nebyt-neutuchajici-podpory-usa-turecka-a-saudske-arabie-byl-dais-uz-davno-znicen

Proč si nepoloží tyto otázky někdo z našich vrcholných politiků, proč se premiér Sobotka na tyto věci nezeptá v OSN, na velitelství NATO, nebo na americkém velvyslanectví! Jak je možné, že celá tzv. západní koalice za rok a půl nezvládla ani desetinu toho co Ruská federace za pár měsíců, jakmile se zapojila do bojů v Sýrii?!

Proč až nyní syrská armáda postupuje a Daiš a Nusra ztrácí svá území?! Proč, když začali ruská letadla ničit cisterny s ropou patřící Daiš, ztratilo Turecko hlavu, a přestože předtím chtělo s Ruskem stavět ropovod a jadernou elektrárnu, najednou sestřelilo ruské letadlo, protože podle Turků údajně na pouhých 17 vteřin porušilo turecký vzdušný prostor, což ani nebylo do této chvíle 100% prokázáno!

Podobné otázky, na které ani není třeba odpovědí, protože je každému rozumnému člověku jasné, že jediné vysvětlení na ně zní, že Turci, Saudi, ale ani západní koalice (možná s výjimkou Francie) ve skutečnosti Daiš zničit nechce! To, o co Turkům se Saudy a Američany opravdu jde, je zničení Sýrie a posléze Íránu jako posledních nezávislých států v regionu, které ještě vedou svou vlastní na USA nezávislou politiku, a které stojí v cestě saudsko-americkému ropovodu!

Ladislav Kašuka

Facebook komentáře