Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Možná to spousta lidí nepochopí, ale já mám opravdu rád Američany!

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Nesnáším a nechápu lidi, kteří vykřikují hesla typu, že Amerika by měla být zničena a světu bude lépe! V USA žije spousta úžasných a dobrých lidí, kteří nemají vůbec nic společného s agresivní zahraniční politikou své vlády, nebo jejich prezidenta!

 

Argumenty některých prosťáčků, že jsou všichni Američané špatní, protože si do čela země volí agresivní a arogantní „šmejdy“ jsou naprosto hloupé a scestné! Ať se každý takový moralista a „anděl pomsty“ chytne za nos a uvědomí si, koho všeho si do čela naší země volíme my sami a jak by se ti naši „šmejdi“ chovali, kdyby měli k dispozici takovou moc a sílu jako ti američtí!

 

Američanům bohužel již dlouho vládnou lidé, kteří mají podchycenou většinu mládeže a dospělých voličů a celý život je pomocí médií masírují ve smyslu jejich jedinečnosti a v přesvědčení, že zbytek světa se bez jejich pomoci prostě neobejde! Většina těch dobrých lidí si tedy opravdu myslí, že nebýt Ameriky, žije zbytek světa v nějaké diktatuře jakýchsi zlosynů a nepřátel demokracie a věří tomu, že tito „nepřátelé Ameriky“ netouží po ničem jiném, než zabít všechny občany USA!

  • mozna-to-spousta-lidi-nepochopi-ale-ja-mam-opravdu-rad-americany

 

Tito dobří Američané věří, že jejich vojáci ve Vietnamu, nebo Afghánistánu skutečně bojovali za svou zem a za světový mír! Američané jsou však také lidé, kteří dokážou spoustu úžasných a krásných věcí a jsou velice vlastenečtí a ochotní v boji za svou svobodu, v které si myslí, že žijí klidně i zemřít! Američané jsou v mnoha věcech opravdu hodně podobní Rusům, jenže to vůbec netuší a nevědí, že většina „nepřátel Ameriky“, včetně tzv. ruské hrozby, je jen umělým přeludem a nafouknutou mýdlovou bublinou, která má odvádět pozornost od vlastních problému a hlavně od prasáren, kterých se v jiných zemích, ale i v samotné Americe dopouští jejich vlastní vláda!

 

Miluji prostého amerického občana slavícího Den Nezávislosti, držícího radostné vánoční svátky a zdobícího tisíci a tisíci světélek svůj dům minimálně stejně moc, jako nenávidím jejich politiky vměšující se do záležitostí suverénních zemí celého světa a posílajících své vojáky zabíjet a umírat do ciziny ne ve prospěch USA, nýbrž ve prospěch lidí, kteří těm politickým papalášům platí volební kampaně a tahají celou dobu ze zákulisí za nitky moci.

 

Nikdo neumí udělat lepší zábavu, nikdo nemá takové skvělé a výpravné filmy a neumí jimi potěšit srdce lidí od toho nejjednoduššího až po toho nejnáročnějšího diváka než Američané. Nikdo však také neumí svou silou způsobit tolik opravdové škody a hrůzy, než jejich vojska zasahující ve jménu „americké demokracie“ všude, kde se jim zamane!

 

Amerika bývala na svém počátku opravdovým světlem v temnotách. Zatímco zbytek světa tonul ještě v hlubokém feudalismu, v Americe již měli prezidenty, parlamentní demokracii a kapitalismus, který byl v té době obrovským pokrokem a díky němuž se z této země stala opravdová velmoc. V současné době však tomuto jinak skvělému národu vládne pár vyvolených mocných rodin a korporací, kterým je osud normálních Američanů úplně ukradený, stejně tak, jako osud ostatních lidí ve zbytku světa!

 

Jedinou silou, která dokáže zachránit Ameriku a celý svět od úpadku a zkázy jsou zase jen a pouze samotní Američané! Doufám, že si tento hrdý a skvělý národ vzpomene na ideály, z kterých vznikl, udělá si doma pořádek a pochopí, že zbytek světa má právo si žít po svém, stejně tak jako oni sami!

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře