Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Miloš Zeman - co opravdu chce a kam ve skutečností míří?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Přes všechny klady posledních Zemanových vystoupení je nesporný fakt, že pan prezident je silně pro ještě větší politické a ekonomické vazalství ČR v EU.

Jeho vize jedné evropské armády a transformaci EU na federaci, nebo to, že vyvěsil vlajku EU nad Pražským hradem nám příliš mnoho nadějí na nějakou suverenitu, spolupráci s Ruskem, nebo vstup do BRICS nedává , že ...?!

  • milos-zeman-co-opravdu-chce-a-kam-ve-skutecnosti-miri

On dokonce fantazíroval o připojení Ruska do EU ...Můžeme jen doufat, že tyto své vize nakonec odvrhne jako nereálné a škodící ČR a udělá vše proto, aby jsme se stali silnou a soběstačnou zemí, která bude mít ty nejlepší vztahy s Ruskem a všemi ostatními zeměmi, které nám nebudou chtít poroučet a vládnout ...My jako Češi musíme mít vlastní hlavu.

My si přece nejlépe pamatujeme co kdy pan Zeman řekl jako prezident i předtím, stejně jako na jeho nezapomenutelnou roli při privatizaci. Nejásejme kvůli posledním pár prohlášením, vytrhujeme tím pouze malý kousek mozaiky z celkového obrazu tohoto muže ...Co se EU týče, mohlo být dobré, kdyby zůstalo apolitickým ekonomickým subjektem jako je například BRICS. V okamžiku, kdy se stala EU politickým subjektem a vládne naší zemi někdo z ciziny je to ŠPATNĚ! 

 
Nicméně v současné době je pan prezident opravdu tím bájným jednookým králem mezi slepými (jak řekl přítel Ruska pan Fexa). 
 
Jen nám to nesmí stačit do budoucna ...
 
Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře