Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

LIDÉ POZOR – NESMÍME SE NECHAT CÍLENĚ ZFAŠIZOVAT!!!!!

Hodnocení uživatelů:  / 42
NejhoršíNejlepší 

V současnosti probíhá rozsáhlá kampaň celosvětových masových rozměrů za účelem zničení tradičních morálních hodnot, sociálního cítění a vzájemné rasové a názorové tolerance mezi jednotlivými národy a rasami!

  • lide-pozor-nesmime-se-nechat-cilene-zfasizovat

Kampaň probíhá ve dvou hlavních směrech. Prvním směrem je vyvolání rusofobie za účelem ekonomického ovládnutí Evropy USA a druhým směrem je vyvolání islamofobie za účelem úplného geopolitického ovládnutí a fyzického obsazení arabského regionu bohatého na nerostné bohatství, opět USA.

Myslím, že je tedy každému rozumnému člověku již jasné, odkud vítr fouká. Důvody jsou pochopitelné, vždyť USA je již natolik zadluženou zemí, že jim zbývá buď vyhlásit bankrot, nebo změnit situaci tím, že trochu překopou světový pořádek a zmocní se nerostných zdrojů a trhů, které jim dosud nepatřili, nebo o které, se museli s někým dělit.

Nedejte se zmást tvrzeními uplacených ekonomů opěvujících vzestup ekonomiky USA o nějaké to procento HDP. K tomu, aby Američané vyvázli z dluhové pasti, by musel jejich HDP vzrůstat aspoň o 20% ročně, což se ještě nikomu na světě, kromě Stalina v SSSR nepovedlo! Američané totiž v současnosti nejsou schopní splácet řádně ani úroky z dluhů, natož dluhy samotné a prostředky, které dluží, již přesáhli 100% ročního HDP celé jejich země.

Jejich současným cílem je tedy vnést do světa chaos, násilí a rozepře, vzbudit v lidech nenávist, probudit staré spory a fobie a nakonec přijít do tohoto inferna, které sami rozpoutali jako někdo, kdo nabídne pomoc, sílu a ochranu a slízne zato, jak se říká všechnu smetanu! Takže lidé pozor, nedejte se zmást, Putin není druhý Hitler, jen chce pro Rusko nezávislost a svůj kousek koláče z celosvětového obchodu, jenže ten nyní potřebují USA celý pro sebe a navíc Rusové mají na Sibiři podle Američanů a jejich spojenců až příliš nerostného bohatství jen pro sebe ...

Muslimové nejsou zase všichni jen zlí krvežízniví teroristé pobíhající s ruskými AK47 (dodanými překupníky z USA) po světě a střílející reportéry a karikaturisty kreslící nechutné a vulgární obrázky, které ve jménu svobody projevu urážejí kohokoli a cokoli, se jim zamane. Většina muslimů chce jen mít nějakou práci, nebo políčko a co do pusy ve své vlastní svobodné, nikým neokupované a nekontrolované zemi! Pokud, jim dají Američané a jejich spojenci, včetně naší malé země pokoj, vyřídí si to se svými radikály sami a nebudou se cpát do Evropy, nebo jinam.

TAKŽE LIDÉ POZOR!

Nenechte ze sebe udělat nacisty křičící po pověšení každého Rusa, nebo muslima na nejbližší strom, nebo lampu, tohle už tu jednou bylo se Židy a námi Slovany, které hodlal vyhubit Hitler!

NENECHTE SEBOU MANIPULOVAT!

NENECHTE SE ZMÁST!

POUČTE SE Z HISTORIE!

NEVĚŘTE OLIGARCHY OVLÁDANÝM MASSMÉDIÍM!

BOJUJTE ZA PRAVDU A ZA MÍR PROTI VÁLEČNÝM ŠTVÁČŮM!

Facebook komentáře