Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

LEŽ MÁ KRÁTKÉ NOHY!!!

Čím začít? Nejspíše tím nejzásadnějším!!!

Já Ladislav Kašuka, narozený 6.12. 1970 prohlašuji, že každý, kdo tvrdí, že jsem byl za své články placen z Ruska, nebo, že jsem někdy od kohokoli dostal nějaké peníze na svou politickou, nebo jinou činnost, je lhář !!! Každý, kdo tvrdí, že jsem od někoho dostal darem, nebo za své články jakékoli peníze pro své osobní potřeby, je také lhář!!!

Jediné peníze, které jsem kdy v životě dostal, aniž bych si je vydělal vlastníma rukama, bylo 800 euro od pana Alexandra Usovského, který mi je poslal z Běloruska v roce 2014 nadvakrát s tím, že to jsou peníze na podporu demonstrací, které jsem tehdy ve svém volném čase a na své vlastní náklady pořádal.

  • lez-ma-kratke-nohy

Šlo o akce, proti válečným zločinům kyjevské pučistické vlády, páchané ukrajinskou armádou a neonacistickými bojůvkami podporujícími kyjevský režim, proti civilnímu obyvatelstvu v Donbasu a v Oděse. Antifašista, známý běloruský spisovatel pan Usovský, si těchto akcí všiml sám a nabídl mi peníze na vlajky, bannery a kameru, abych mohl tyto demonstrace lépe medializovat.

Je mi dodnes úplně jedno, jestli ty peníze pan Usovský dostal jako honorář za svou knihu (jak mi tehdy řekl), nebo jestli nějaké další peníze dostal od někoho z Ruska. Vůbec na tom nezáleží !!! Poskytovat podporu na různé akce a demonstrace je úplně běžná, legitimní a normální věc, která se děje pořád. Všechny akce proti prezidentu Zemanovi, nebo proti Rusku, případně proti Babišovi někdo financoval, a šlo o tisíckrát větší prachy, než o „blbých 800 éček“!!!

Někteří profesionální „aktivisté“ (dotovaní z různých neziskovek a velvyslanectví, nadací atd.), se tak živí a na normální práci ani nesáhnou. Já, píši pouze z přesvědčení. Pusu jsem nedržel za komunistů (byl jsem vyslýchán STB za účast na demonstracích a za to, co jsem veřejně prohlašoval) a nebudu jí držet ani teď!!!

Proto, teď požaduji, aby se pan Roman Máca a paní Kristina Ciroková, kteří stojí za reportáží na Seznamu (a pan Máca dokonce za několika dalšími články) o mé osobě veřejně omluvily za to, že v reportáži a článku opakovaně tvrdí, že jsem byl PLACEN z Ruska!!!

Pan Máca to tvrdí dokonce opakovaně a účelově vysekává z mé komunikace s panem Usovským jen to, co se mu hodí. Pokud, totiž zveřejní to, že mi občan Běloruska pan Usovský nabízel nějaké peníze za mé články, nebo na mou politickou kariéru, měl by také zveřejnit, že jsem to vždy odmítl s tím, že chci být nezávislý novinář i politik a řídit se jen svým vlastním svědomím!!!

To, se ale již panu Mácovi, ani dalším pisálkům nehodí do krámu !!! Navíc, jak pan Máca, tak paní Ciroková, bez mého svolení široce medializovali mou soukromou korespondenci s panem Usovským, což si myslím, také není úplně právně v pořádku.

Takže požaduji písemnou omluvu od obou výše zmiňovaných lidí na Seznamu, ve které bude jasně řečeno, že jejich tvrzení, že jsem placen Ruskem, nemá žádné reálné základy, a že nikdy neměli žádné důkazy o tom, že jsem kdy přijal jiné peníze, než výše zmiňovaných 800 euro na vlajky a kameru!!!

Jinak zvážím podání žaloby !!! Pokud, totiž tvrdí, že jsem byl někým placen za své články, musí to buď nevyvratitelně prokázat, nebo se jedná o trestný čin pomluvy se zlým úmyslem. Pokud vím, tak v našem státě stále platí presumpce neviny. Takže, když někoho z něčeho nařknu, nota bene veřejně, musím své tvrzení podložit nevyvratitelnými důkazy, jinak se jedná o pomluvu!!!

Po jejich písemné omluvě, budu čekat, že od nich budu kontaktován s nabídkou na finanční odškodnění za újmu na cti a finančním ztrátám, zaviněným pomluvami, které o mně napsali. Kvůli jejich nepodloženým tvrzením, jsem totiž už přišel o dvě pracovní místa !!! Navíc, je mi kvůli nim mnoha lidmi vyhrožováno násilím, protože jsem podle nich na základě výše zmiňovaného článku, Ruskem placený vlastizrádce!!!

Kašuka Ladislav.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře