Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Lenin – falešný obojetník a loutka Rothschildů!

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Kdo byl vlastně Vladimír Iljič Lenin?! Jak zní správná odpověď, když se zamyslíte nad celým jeho dílem, odkazem a skutky?! Proč byl z vyhnanství se souhlasem západních velmocí eskortován zpět do Ruska hned poté, kdy tam padlo carské samoděržaví a začala se tam vytvářet konstituční (parlamentní) monarchie typu Velké Británie, nebo některých severských evropských zemí?!Jaký byl skutečný Leninův úkol v Rusku, jaká byla cena za to, že byl jako cenný balík vlakem dovezen zpět do Ruska, aby „převzal iniciativu“ a dovedl revoluci tam, kam jí západní židovské miliardářské lobby potřebovalo dostat?! Proč Lenin nejprve psal horkokrevná revoluční díla, naoko horlil pro celoplošné znárodnění a světovou revoluci a zlikvidoval domácí ruskou šlechtu a průmyslníky, aby vzápětí psal statě o přílišné horlivosti, kterou nazýval dětskou nemocí levičáctví a na závěr sesmolil NEP (nová ekonomická politika), ve kterém de facto popřel vše, co předtím tvrdil a nabídl přístup na ruský (sovětský) trh cizímu kapitálu ve stylu Číny, nebo později Jelcina, přičemž dobře věděl, že obyčejní pracující se za systému státního kapitalismu vydávajícího se za socialismus rozhodně nebudou mít nikterak lépe?!

  • lenin-falesny-obojetnik-a-loutka-rothschildu

 

Odpověď je jednoduchá, celé jeho dílo, jeho propagace a jeho nástup k moci v Rusku byl financován Rothschildy a ostatními neruskými židovskými oligarchy za účelem rozvrácení a následného vydrancování této obrovské a na nerosty bohaté země! Z toho důvodu byla také na Leninův rozkaz (na pokyn jeho pánů) vyvražděna celá carská rodina, včetně malých dětí, aby nezbyl nikdo, kdo by si mohl v budoucnu dělat nárok na ruský trůn a být tak překážkou neomezené vládě nadnárodních korporací, která měla díky Leninovi v Rusku nastat! Leninovi v jeho díle pomáhal Trockij a mnozí další příslušníci a služebníci světových židovských oligarchů, kteří chtěli nejprve rozvrátit a poté ovládnout Rusko!

 

 

Zatímco tedy Stalin a další hrdinní polní velitelé bránili Sovětský svaz přímo na bojištích proti invazi 14 cizích zemí, které napadli Rusko ke konci roku 1917, Lenin seděl v Kremlu a psal navzájem si odporující spisy, které měli za úkol poplést hlavu lidu i ideologům a vložit moc v Rusku (Lenin samozřejmě tvrdil, že pouze dočasně) do rukou cizímu nadnárodnímu kapitálu! Naštěstí Lenin onemocněl a zemřel dříve, než dotáhl své dílo tak daleko, aby již nešlo zvrátit a Josif Visarionovič Stalin tento vlastizrádný plán stačil stopnout a potrestat vlastizrádce, včetně Trockého, který se snažil zavrženíhodné Leninovo dílo dokončit, ale byl nakonec vyhnán ze země a posléze dostižen spravedlivou rukou Stalina v zahraničí, odkud dále plival jedovaté sliny na svou vlastní zem!

 

Pokud si někdo pořád ještě Lenina idealizuje, nechť si dohledá fakta (chce to spoustu času a trpělivosti) a zamyslí se nad tím, proč právě Stalin a nikoli Lenin, je západem do dnešního dne tolik proklínán a zatracován a proč v západních zemích podobná hysterie v současnosti propukla kolem osoby Vladimíra Putina!

 

 Oba totiž chtějí totéž, udělat z Ruska samostatnou a soběstačnou velmoc, která není nikomu sluhou, ani surovinovou kolonií!

 

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře