Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kterak „geniální“ ukrajinští hackeři po třech letech konečně přišli na to, čím se nikdo netajil!

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Úžasně „schopní a výkonní“ ukrajinští hackeři zřejmě podporovaní neméně „geniální“ tajnou službou Ukrajiny, přišli po třech letech na „tajemství“, jenž ovšem ve skutečnosti nikdo před nikým netajil!Běloruský spisovatel Alexandr Usovski prý TAJNĚ organizoval proruskou a protiukrajinskou síť v Evropě.

  • kterak-genialni-ukrajinsti-hackeri-po-trech-letech-konecne-prisli-na-to-cim-se-nikdo-netajil
  • :-)

http://m.ihned.cz/c1-65655150-hackeri-odhalili-otce-proruskych-akci-v-cesku

 

Pravdou je, že Alexandr, s kterým jsem si již nějakou dobu dopisoval na fb, protože je autorem několika knih a celé řady článků o Stalinovi, mi (když jsem mu prozradil, že chystám akce namířené proti pučistům, kteří se chopili po krvavém Majdanu v roce 2014 protiústavně moci na Ukrajině a vzápětí nato začali vojensky nutit také zbytek země, aby se jim podrobil, přestože je nikdo nezvolil) nabídl finanční pomoc na nákup vlajek a kamery.

 

Vděčně jsem tehdy s touto jeho finanční pomocí souhlasil, protože mi to moc pomohlo při organizaci a dokumentaci několika akcí, které jsem tehdy buď sám, nebo společně s dalšími aktivisty pořádal. Za tuto pomoc jsem také panu Usovskému jmenovitě a veřejně poděkoval před všemi účastníky demonstrace na Hradčanském náměstí a na důkaz vděčnosti jsem, když jsem zrovna nestál u mikrofonu držel v rukou běloruskou vlajku.

 

 

 

Co se balíčku s věcmi týče, obsah byl samozřejmě symbolický a věci jsem nepolil krví, ale barvou a poslal společně s otevřeným dopisem, který jsem zveřejnil ukrajinskému „prezidentovi“ Porošenkovi, který byl zvolen v nelegitimních volbách po protiústavním puči v Kyjevem ovládané části Ukrajiny. Podobná akce tehdy probíhala v několika zemích Evropy.

 

http://czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/pane-porosenko-zastavte-prosim-uz-to-vrazdeni-civilistu-na-ukrajine.html

 

Takže celé senzační „odhalení“ vlastně žádným skrytým tajemstvím není. Ukrajinci jen přišli s tím, co jsem sám řekl a poté na fb zveřejnil před třemi lety. Velká gratulace 

 

Jinak ještě jednou díky Alexandře!

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře