Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Konečně si doopravdy dávám tu pauzu od politiky a psaní článků...

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Přeji Vám všem hezký den a krásné léto.

Konečně si doopravdy dávám tu pauzu od politiky a psaní článků, jak jsem už před nějakou dobou avizoval. Nedodržel jsem to jen proto, že do toho vlezla ta reportáž s NYT a věděl jsem, že nakonec budu stejně donucen na to reagovat a bránit se proti výpadům české mediální žumpy, které budou následovat. Co jsem čekal také nastalo :-)

  • konecne-si-doopravdy-davam-tu-pauzu-od-politiky-a-psani-clanku


Své vyjádření a myslím, že dost podrobné, jsem k tomu napsal a nyní se hodlám věnovat sobě, svým přátelům a psaní naprosto nepolitického fantasy příběhu.

Jsem zvědavý, jak dopadnou letošní parlamentní volby v naší zemi. Pokud budeme stejní hlupáci jako Francouzi a jen si místo Macrona zvolíme taktéž probruselského Babiše, tak si to všechno co časem nastane víc než zasloužíme a dokážeme tím, že jsme stejně jako Němci a Francouzi národem ovcí a naše národní hrdost a slavná minulost je už dávno pryč a nikdy se již nejspíš nebude mít šanci vrátit. 

Pokud se tomu tak opravdu stane, přestanu nejspíš na politické dění reagovat úplně, protože by to byla jen ztráta času s někým, komu už není pomoci. 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře