Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdo je vlastně nový prezident Ukrajiny Petro Porošenko?

Mnozí z Vás se ptají:

 

Co je to za člověka, který s takovým klidem vydává rozkazy k bombardování a ostřelování měst plných nevinných civilistů a dětí?!

  • kdo-je-vlastne-novy-prezident-ukrajiny-petro-porosenko

 

 

Porošenko rozhodně není tím, za koho ho média vydávají, tedy podnikatelem, který po rozpadu SSSR začal od píky a poctivou prací si splnil svůj tzv. americký sen a stal se magnátem vyrábějícím čokoládu a cukrovinky pro děti.

Nedejte se splést, není to žádný Willy Wonka z filmu Karlík a továrna na čokoládu.

Petro Porošenko je bezohledný oligarcha pocházející z mafiánské rodiny. Jeho konexe a styky na vlivné podnikatele dnešních dob a bývalé zloděje a vrahy z časů Sovětského svazu začínají již z období, kdy jeho tatíček pomáhal prát špinavé peníze některým sovětským administrátorům, za což byl i se svými kumpány v roce 1986 odsouzen.

Poté, co byl Porošenko senior propuštěn z vězení, začal po rozpadu SSSR své nové podnikání v oboru distribuce drog, obchodu se zbraněmi a prostituce. Do těchto svých nových aktivit zapojil už i syna, tedy nynějšího prezidenta Ukrajiny Petro Porošenka.

Tehdy používal tento nynější čokoládový král ozbrojené gangy k rabování státního majetku, co zbyl z dob SSSR a k tvrdému prosazování svých zájmů ve výše jmenovaných obchodech.

V politice také není žádným nováčkem, byl ministrem, nebo poradcem v několika vládách, měl úzké vazby na bývalého prezidenta Ukrajiny Juščenka, který se stal kmotrem Porošenkových dětí a který z přátelství (a za nemalý finanční obnos) dokonce jmenoval jeho otce Porošenka seniora i přes jeho kriminální minulost HRDINOU UKRAJINY.

Sám Petro Porošenko není ničím jiným než politickým chameleonem, který podporoval na Ukrajině do určité míry každého prezidenta, který byl právě na Ukrajině u moci. Vždy nenáviděl Rusy, kterým dával za vinu uvěznění svého otce.

 Porošenko též vlastní ukrajinský pátý televizní kanál, který po dlouhá léta systematicky šíří protiruskou propagandu a podporoval tak dlouhodobě vznik nacionalistické protiruské hysterie a fašistických tendencí v ukrajinské společnosti.

Teď již možná tušíte, kdo je Petro Porošenko, kde se v něm bere ta krutost, a jak může jít tak bezohledně za svým cílem, kterým je genocida ruského obyvatelstva a všech odpůrců jeho krvavé politiky.

Ladislav Kašuka.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře