Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Již brzy se dočkáme slavného vítězství Asada a jeho spojenců v Aleppu!

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Jelikož z Turecka se IS asi již podpory nedočká (po puči organizovaném z USA, o kterém Erdogan věděl předem od Rusů a který nechal schválně proběhnout, aby se potom zbavil všech svých nepřátel), protože Turecko nyní hledá spojence v Rusku, se brzy dočkáme slavného vítězství syrské armády a Asadových spojenců v bitvě o Aleppo!


Vysvětlení tureckého obratu v zahraniční politice hledejme v nedávném převratu, o kterém jsem se nejdříve domníval, že ho zorganizoval sám Erdogan (z toho důvodu, že byl podezřele rychle a efektivně potlačen). Nakonec to bylo však trošku jinak. Erdogan totiž o puči, který na něj nachystal s Američany spolupracující islámský duchovní žijící v USA, předem věděl od ruských tajných služeb, které ho včas varovaly před touto akcí!

  • jiz-brzy-se-dockame-slavneho-vitezstvi-asada-a-jeho-spojencu-v-aleppu

 

 

Místo, aby ho zastavil před tím, než začal, pečlivě se na něj připravil a nechal ho proběhnout, aby zjistil, jak hluboce je prorostlá zrada v řadách armády, médií, politiků a duchovních a poté zahájil efektivní čistky, aby očistil Turecko od renegátů řízených z USA!

 

 

To, že se Erdaganovi konečně otevřeli oči a poznal, zač stojí spojenectví a sliby západu, pokud se pokusíte řídit zemi jen trošku po svém, umožní nyní rychleji porazit radikály z IS v Sýrii, které do této doby dle pokynů a přání z Washingtonu Turecko podporovalo! Pokud se Erdogan nakonec něčeho nezalekne a skutečně se dohodne na dlouhodobé spolupráci s Ruskem, Sýrií a Íránem, stane se z Turecka nejvlivnější a nejsilnější země v celém regionu a lehce sebere tuto pozici Saudské Arábii!

 

 

Syrská armáda se svými spojenci z Ruska, Íránu a Hizballáhu tak brzy očistí Sýrii od všech extremistických teroristických uskupení a celý region může začít novou cestu k prosperitě a lepší budoucnosti po boku opravdových spojenců a přátel, kteří plní své sliby a závazky a nezrazují své partnery!

 

Ladislav Kašuka. 

Facebook komentáře