Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jakým právem může „obyčejný člověk“ kritizovat třeba Trumpa, nebo Putina???

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Trump...Putin...USA...Rusko... Vojenské velmoci a jejich hlavy... Kroky, které dělají, rozhodnutí, která činní a zastánci, nebo kritici jedněch, či druhých... Jedni bezvýhradně milují Ameriku, druzí zase Rusko. Obě skupiny se však nakonec chovají stejně v tom, že cokoli jejich „země vyvolená“ udělá, učiní dle jejich názoru vždy dobře a ve vyšším zájmu...Ať se již jedná o paktování s teroristy, nebo zeměmi, které teroristy podporují, o prodej zbraní někomu, o kom se ví, že je zneužije a prodá třetí straně, nebo o ekonomické dohody se zeměmi, kde pojem lidská práva vůbec nic neznamená, jejich zastánci a fanatičtí obdivovatelé bez špetky soudnosti vždy odpoví stejně: Oni dobře vědí co dělají, určitě to mají nějak podchycené, aby se to nevymklo, a když to neudělají oni, udělá to někdo jiný... Nebo: Putin, respektive Trump je genius....podnikatel....stratég....šachový velmistr...atd....atd... JAK JE MŮŽE NĚKDO OBYČEJNÝ Z „HORNÍ DOLNÍ“, JAKO JSTE VY SOUDIT???!!!!

  • jakym-pravem-muze-obycejny-clovek-kritizovat-treba-trumpa-nebo-putina

Pravda je taková, že může!!! Každý slušný člověk s vlastní hlavou, který se nenechá ovlivňovat a nestane se ovcí, může, pokud má sám čisté svědomí soudit kohokoli, kdo učiní něco nemorálního, čím zrazuje třeba svůj lid, nebo škodí spojemcům, kteří umírali po boku jeho vlastních lidí!!! Každý člověk má právo soudit „samotného boha“, pokud učiní něco, čím se protiví svým vlastním slovům a slibům!!! Každý, kdo není sprostý lhář, zloděj, nebo vrah, má plné právo soudit Putina, Trumpa, nebo kohokoli jiného, pokud se ten dotyčný dá do spolku s „ďáblem“, kvůli finančnímu zisku, nebo zvýšení geopolitického vlivu, i kdyby takový čin stál byť jediný nevinný život!!!

PROTOŽE VÍTE, ŽE MOŽNÁ NEJSTE NIKDO DŮLEŽITÝ, ALE PŘESTO JSTE LEPŠÍM A MORÁLNĚJŠÍM ČLOVĚKEM, NEŽ VĚTŠINA VŠECH POLITIKŮ A VELKOPODNIKATELŮ Z CELÉHO SVĚTA!!!

PS: Argumentovat a omlouvat zlo tím, že ho páchá někdo jiný je ubohé a hloupé....pokud činíme to, co dělá někdo, o kom sami víme, že je „svině“, čím se asi stáváme my sami ???!!!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře