Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Hrdinní obránci dvou „syrských Stalingradů“ se konečně opět mohou svobodně nadechnout!

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Po čtyřech letech obléhání hordami islámských teroristů se dočkali obyvatelé syrských měst Nubel a Az-Zahra osvobození! Po celou dobu se tato dvě města dokázala sama ubránit, což je hrdinství porovnatelné s obránci Moskvy, nebo Stalingradu za druhé světové války!Nejen tato dvě města, kterým byla po dobu čtyř let z letadel syrskou armádou shazována humanitární pomoc a munice, jsou však nyní konečně svobodná! Spolu s nimi bylo od začátku ruské vojenské vzdušné kampaně syrskou armádou osvobozeno mnoho dalších osad, vesnic a měst, která byla obléhána, nebo dokonce obsazena teroristy z Daiš, Al-Kaídy, nebo jiných podobných teroristických organizací, z nichž někteří mají přímou podporu USA a NATO a většina dalších aspoň tu skrytou.

  • hrdinni-obranci-dvou-syrskych-stalingradu-se-konecne-opet-mohou-svobodne-nadechnout

Válka v Sýrii se zdá být rozhodnutá, a pokud do ní přímo nevstoupí nějaký stát NATO (třeba Turecko), myslím, že dny islámských extremistů v Sýrii jsou už sečteny! Již brzy se dočkáme bitvy o velké 4000 let staré město Aleppo (Halab), jehož osvobození od teroristů zpečetí vítězství syrského prezidenta Asada a jeho ruských, íránských a libanonských spojenců v Sýrii!

Mnoho lidí tvrdí, že s islámskými extremisty je těžké bojovat, protože se nebojí smrti a ve jménu své víry klidně položí své životy. Pravda je však trochu jiná! Opravdoví vlastenci, lidé milující svou vlast a své rodiny a blízké, dokážou bojovat se stejným, ba ještě větším nasazením, než tito náboženští šílenci a porazit je na hlavu!

Příklady z historie nás učí, že pokud lidé bojují za spravedlivou věc, dokážou zvítězit proti jakémukoli nepříteli, ať se zdá být sebestrašnějším a sebesilnějším! Tak mohli naši předci s písní na rtech porazit pod vedením Jana Žižky křižáky z celé Evropy, tak mohli hrdinní vojáci Rudé armády s válečným pokřikem za vlast a za Stalina ubránit Moskvu a Stalingrad a nakonec porazit nacisty, dojít až do Berlína a vztyčit vlajku nad německým říšským sněmem a tak si nyní hrdinové ze Sýrie bojující za Asada, po čtyřech letech bojů získali zpět svou svobodu, kterou si nikdo nezaslouží více, než oni!

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře