Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Haag zase straší „minischengenem“, já bych ho nazval rovnou ISVE, tedy Islámský stát v Evropě!

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

„Minischengen“ by mělo tvořit Nizozemsko, Německo, Švédsko, Rakousko a Belgie, vzhledem k tomu, kolik mají tyto země již mezi sebou islamistů, se pokud se sami separují od zbytku Evropy, rovnou mohou nazvat Islámským státem v Evropě!

  • haag-zase-strasi-minischengenem-ja-bych-ho-nazval-rovnou-isve-tedy-islamsky-stat-v-evrope

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/387711-haag-opet-hrozi-minischengenem.html?sznhp=rss

Takže pokud si v Haagu myslí, že si po této jejich hrozbě sednou normální lidé ve zbytku Evropy na zadek, tak se šeredně pletou! Takové řešení by naopak bylo vítaným řešením uprchlické krize pro ty země, které zatím ještě měli dost rozumu na to, aby si nenatahali do země hordy přistěhovalců, které pak nemohou zvládnout!

Pokud se tedy těchto pět zemí chce izolovat od zbytku Evropy, říkám nashledanou, nebo spíše sbohem, protože tyto země by po takovém počinu nečekalo nic jiného, než rychlá islamizace a zánik. Viděl bych to tak, že nejpozději za dvě desetiletí, by z nich vznikl výše jmenovaný ISVE (a to jim ještě fandím, že by se udrželi tak dlouho)!

Jestli však k vytvoření „minischengenu“ opravdu dojde, myslím, že ztrácí svůj smysl také celý projekt Evropské unie, protože pokud vyrostou mezi jeho členy pomyslné (možná i skutečné) nové zdi, nemá smysl tento projekt za každou cenu nadále uměle udržovat!

Takže sbohem a šáteček pánové z Haagu, brečet po Vás nebudeme, užijte si svůj ISVE – pardon, chci říct „minischengen“ :-)

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře