Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Evropané jsou vyspělou a inteligentní rasou, a proto se nemnoží jako králíci!

Hodnocení uživatelů:  / 20
NejhoršíNejlepší 

Argumenty, že Evropané vymírají, protože klesá jejich počet, jsou lživé a zcestné. V historii bylo takových období několik a vždy to nakonec skončilo dobře. Regulace počtu obyvatelstva zabraňuje bídě a hladomorům, které jsou jinde běžné!

Řeči politiků, kteří protěžují přistěhovalectví z důvodu poklesu porodnosti Evropanů, jsou hloupou fraškou, která, pokud na tyto názory dáme, povede nakonec jen k tomu, že díky imigrantům plodícím děti jako na běžícím páse budeme mít v Evropě brzy hlad a žízeň jako někde v Africe, nebo některých místech Asie a jediná země, která z toho bude mít prospěch, bude zřejmě USA!

Není divu, že většina neziskovek podporujících imigraci do Evropy je financovaná Sorosem, Rothschildy, nebo nějakým jiným papalášem ze „slavných“ po uši zadlužených USA, které chtějí z celého zbytku světa udělat jeden velký Banánistán, aby sami mohli ovládat ekonomicky a vojensky svět a dostat se z té žumpy, do které se nyní pomalu, ale jistě sami potápí!

  • evropane-jsou-vyspelou-a-inteligentni-rasou-a-proto-se-nemnozi-jako-kralici


Řešení jak tomu mohou evropské státy zabránit a přežít jako civilizované země, kterými nyní jsou je jediné. Opustit politiku Bruselu, která je stejně řízena Washingtonem, zrušit Evropskou unii, přestat vést nesmyslnou ekonomickou válku s Ruskem, vystoupit z NATO a otevřít volný ekonomický prostor od Berlína až po Vladivostok, což přinese prosperitu a vyšší životní úroveň všem, kteří se v něm budou nacházet. 

Nechme USA, ať se ze svých problémů dostanou sami, prostřednictvím práce svých vlastních občanů a ne na úkor nás Evropanů! Pokud to dokážou a začnou se chovat k ostatním jako partneři, a ne jako pijavice vysávající krev druhých, bude to jen dobře. Pokud ne, skončí tak, jak si zaslouží, avšak Evropa se s nimi svézt na periférii rozhodně nemusí! 

Ladislav Kašuka

Facebook komentáře