Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Díkybohu, že je naším prezidentem Miloš Zeman!

Hodnocení uživatelů:  / 58
NejhoršíNejlepší 

Popravdě se musím přiznat, že nejprve jsem Miloše Zemana bral pouze jako“menší zlo“ oproti cizáckému hraběti zpochybňujícímu poválečné uspořádání Evropy, ale nakonec musím před prezidentem Zemanem smeknout!

Jako jediná evropská hlava státu otevřeně zpochybnil údajnou z Ukrajiny a USA proklamovanou ruskou vojenskou agresi v Donbasu a upozornil pragmaticky na to, že problémy na Ukrajině nemají svůj počátek na Krymu, nýbrž v Kyjevě na tzv. Majdanu. Dokázal bez skrupulí nazvat věci pravými jmény a označit kyjevský převrat za nelegitimní a nedemokratický a poukázat na to, že všechny kroky, které poté učinila v té době ještě ukrajinská autonomní republika Krym a Ruská federace, byly jen vynucenou reakcí na výše zmiňovaný mocenský puč a vměšování západních zemí do vnitropolitické situace na Ukrajině!

  • dikybohu-ze-je-nasim-prezidentem-milos-zeman

Miloš Zeman si také jako jediný prezident zemí Evropské unie nenechá Američany, ani Němci poroučet s kým má, nebo nemá jednat a udržuje diplomatické styky nejen s USA, ale také s Ruskou federací, Čínou, nebo jakoukoli jinou zemí, která není nepřátelská vůči České republice, což nám přináší mnoho ekonomických výhod, které by jiní čeští politici v zájmu svého poklonkářství Washingtonu a Bruselu klidně obětovali, nehledě na to, že tím neslouží občanům své vlastní země, nýbrž cizákům!

Stejně odvážně a čestně se Miloš Zeman postavil k současné imigrační krizi a upozornil na to, že nelze beztrestně zaplavit Evropu hordou nám kulturně, politicky a nábožensky cizích lidí, aniž by došlo k následným nepokojům, sociálním bouřím a nakonec oboustranným pogromům a rasistickým útokům, jako důsledek toho, že tito nově příchozí nejsou ochotní respektovat naše zákony a hodnoty!

Proto všechno musím říci díkybohu za Zemana, ačkoli jsem k jeho předchozímu politickému působení jako premiéra měl mnoho výhrad! Pokud však pan prezident bude stále stát čelem ke svému národu a k celému světu a bude i nadále tlumočit pravdu, názory a vůli většiny občanů Čech, Moravy a Slezska, (na rozdíl od naší „slavné“ vlády, která by lid naší země klidně na povel z Bruselu, nebo Washingtonu nahnala do války s Ruskem, nebo ho nechala zotročit islámskými radikály), bude toho dobrého, co přinesl naší zemi nakonec mnohem  více, než toho sporného, nebo zlého!

Nakonec jak se říká „chybami se člověk učí“ a sáhněme si na srdce, kdo z nás v průběhu posledních 25 let nezměnil aspoň jednou svůj pohled na světovou politickou situaci?! Většina lidí byla po roce 1989 nejdříve nadšená a silně prozápadně naladěná, poté udivená a sledující všechny ty „prasárny“ co námi idealizovaný západ ve světě dělá, a nakonec ta inteligentnější většina pochopila, že Rambo a jiné americké propagandistické filmy, jsou stejně jako většina výroků západních politiků jen kamufláží pro invaze a válečné zločiny, které páchají západní velmoci po celém světě již od konce druhé světové války! Důvodem k těmto zločinům není nic jiného, než získání ekonomické a vojenské nadvlády nad celým světem!

Prezident Miloš Zeman dnešních dnů již zcela určitě není Milošem Zemanem z roku 1989 a Vladimír Putin není tím samým člověkem z roku 1992! Oba dva jako rozumní lidé mohli sledovat, jak západ zrazuje postupně úplně vše, co navenek proklamuje za své hodnoty, jak se postupně fašizuje a stává se zónou, v které již nevládne lid a demokracie, nýbrž pár vyvolených oligarchů, kteří tahají ze zákulisí za provázky moci! Proto u nich jako u lidí s vysokou inteligencí muselo nutně dojít ke změně postojů a názorů na svět. Jen hlupák nedokáže reagovat na změny kolem sebe a Miloš Zeman, ani Vladimír Putin rozhodně hlupáci nejsou!

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře