Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dávejte na sebe pozor – přichází opravdu špatné časy!

Hodnocení uživatelů:  / 24
NejhoršíNejlepší 

Ztrácíme suverenitu, zaplavují nás ekonomičtí migranti a skrytí válečníci IS, hrstka nejbohatších lidí světa vysává jako upíři ten zbytek a pořád je jim to málo, pracujeme jako otroci jen kvůli žvanci a místu na přespání, vzdělanost mládeže každým rokem klesá, vlastenectví je pro naše potomky neznámým pojmem a historie již téměř nikoho z nich nezajímá….

O tomhle a spoustě dalších věcí jsem napsal mnoho článků a myslím, že vše co je podstatné jsem již řekl. Lidé, kteří ještě pořád nechápou, že Evropská unie je pouze projektem na ovládnutí příliš národní a na dobytí silné Evropy a její přetvoření ve varný kotel národů, kde vznikne nový, hloupější a snadněji ovladatelný druh člověka se už asi stejně včas nepoučí.

  • davejte-na-sebe-pozor-prichazi-opravdu-spatne-casy

V současné době probíhá plán na ovládnutí světa řízený vysoce postavenými a mocnými lidmi z Británie, USA a Izraele.  Evropa už je téměř na kolenou a zbývá na ně dostat ještě Rusko. Pokud se to povede, svět se stane místem z těch nejhorších katastrofických filmů, ve kterém bude vládnout pár rodin a korporací úplně všemu a všem, stojíce nad zákony a spravedlností!

Určitá šance tu ještě je, ale to by lidé nesměli být hloupí a museli by otevřít své zaslepené oči! Podle toho co lidé preferují, co je zajímá a koho volí, to však vypadá s celým „západním světem“ opravdu špatně. Možná, kdyby byl v naší zemi premiérem Okamura a prezidentem Zeman, měli bychom, aspoň mi Češi ještě nějakou šanci! Samozřejmě pouze, pokud bychom měli spojence v Ruské federaci a ostatních zemích, pro které ještě není pozdě změnit kurz, protože ten současný vede rovnou na útesy!

Já si každopádně dávám od psaní a pravidelného brouzdání po internetu pauzu! Potřebuji oddechový čas k nadechnutí a k tomu, abych si užil lidí a míst, které mám rád! Tohle léto si hodlám užít, jako kdyby bylo mé poslední! Život je totiž krátký, okolo se všechno kazí a kdopak ví, jak dlouho ještě bude v naší zemi klid a mír!

Zatím nashledanou,

Ladislav Kašuka.

 

 

Facebook komentáře