Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co kdyby se Sýrie stala součástí Ruské federace?

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Jak může Rusko v současné době nejlépe ochránit své spojence? Což takhle nabídnout zemím, které jsou jeho přáteli a musí nyní sami čelit útokům islámských extremistů, nebo zemí NATO, jako je USA, nebo Turecko členství v Ruské federaci?Proč by se nemohla Sýrie stát autonomní republikou v rámci RF, stejně jako třeba Čečensko, proč by se jakákoli země na světě nemohla stát součástí tohoto velkého a mocného státu, který jako jediný na světě má v současnosti dost síly a moci odolávat snaze USA udělat si ze zbytku světa své surovinové a politické kolonie a vazaly?Vždyť samo USA připojilo Havaj, Aljašku a Portoriko, aniž by s nimi sousedilo a mělo hranice, takže proč by jakákoli země světa, která má dost západního vykořisťování, morálního úpadku a multikulturismu, který je nám v současnosti pod stále větším tlakem vnucován nemohla hledat ochranu a spásu u někoho, kdo staví na rovnosti, spolupráci, morálce a tradicích našich předků?!

  • co-kdyby-se-syrie-stala-soucasti-ruske-federace
  • co-kdyby-se-syrie-stala-soucasti-ruske-federace
  • co-kdyby-se-syrie-stala-soucasti-ruske-federace

 

Každý, včetně České republiky má na takovou volbu nárok! Lid každé suverénní země má, nebo by měl mít právo si o něčem takovém prostřednictvím referenda sám rozhodnout! Myslíte, že kdyby se Sýrie stala součástí Ruské federace, dovolilo by si Turecko střílet na její území, nebo Američané diktovat, kdo má, nebo nemá být v této zemi prezidentem?

 

Ruská federace by se tímto způsobem mohla rozšířit do celého světa a přikrýt každého, kdo by o to stál svými ochrannými křídly. Nové státy, by mohli mít vysokou autonomii a jejich prezidenti by měli mít hlas v novodobé internacionále, která by však nyní nebyla složena z vůdců jedné strany, nýbrž z lidem přímo volených prezidentů každé členské země federace!

 

Členské státy by měli zůstat národními (jako tomu bylo v SSSR a v současnosti v RF) a do vysoké míry úplně soběstačnými (ne jako je tomu dnes v EU) a nikdo by jim neměl vnucovat cizí kulturu a jiný způsob myšlení a života, než na který jsou zvyklí! Taková federace by měla za úkol si navzájem pomáhat a chránit a nikoli jedny ožebračovat, aby se jiní měli lépe!

 

Nevím, jestli jsou lidé na něco takového již připraveni, ale myslím, že brzy se pod tlakem migrace a stále nových a tvrdších nařízení a zákonů v rámci EU a NATO začne podobnou myšlenkou na takové záchranné laso zabývat čím dál tím více lidí.

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře