Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Charita, ani současná KSČM chyby systému nenapraví!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Vidíme je všude kolem sebe, charity a jejich pracovníky prodávající placky, plyšové medvídky, srdíčka, nebo kvítečky slunečnice. Usmívají se na nás na ulicích, v metru, v obchodních centrech a občas nám vlezou i do auta, nebo zazvoní na zvonek našeho bytu, aby nás přesvědčili, že právě naše peníze, které nám zbyli z výplaty po zaplacení nájmu, cestovného, hypotéky a školného na trochu toho jídla, jsou tou jedinou nadějí na záchranu postižených dětí, rakovinou nemocných lidí, nebo záchranou pro slepce, či pomocí pro závislé narkomany a bezdomovce.

Některé z těchto charit vedou lidé, kteří se upřímně snaží pomoci lidem, kteří pomoc potřebují, jiné vedou lidské zrůdy přiživující se na soucitu prostých lidí s nemocnými a postiženými spoluobčany a peníze si nechávají z velké části pro sebe a zbytek vedou nóbl paničky politiků, od kterých se to prostě čeká, a dělají tím reklamu svým manželům, kteří toho rozkradli sto tisíckrát víc, než kdy vyberou všechny charity dohromady za sto let!

  • charita-ani-soucasna-kscm-chyby-systemu-nenapravi

Všichni mají společné jedno, totiž, že jsou pouhou kapičkou v moři pro ty, kteří tu pomoc opravdu potřebují, a že nedokáží nahradit pomoc od toho, kdo by se měl o své nemocné a postižené občany doopravdy starat a tím někým, je náš stát! Kdyby, všichni pracovníci těch desítek a stovek charitativních organizací, kteří dokážou nejvýše to, že zachrání jedno dítě, když devadesát devět jich na úplně stejnou nemoc stejně zemře, věnovali své úsilí spíše na to, aby svrhli tento amorální a zkažený oligarchický režim a donutili politiky k tomu, aby se místo o zájmy pár desítek miliardářů starali o dobro a zdraví svých voličů, udělali by mnohem záslužnější a užitečnější věc, než když paběrkují drobné od těch, kteří sami mají sotva na živobytí!

Celá chyba tkví v tom, že lidé rezignovali a tupě se nechají jako stádo ovcí odírat a manipulovat, smířili se s tím, že děti jejich spoluobčanů a jejich stárnoucí rodiče, kteří jim celý život dávali svou péči a lásku umírají na nemoci které jdou léčit, protože stát odmítá dát peníze na jejich léčbu, takže na jednu a tu samou nemoc umírají lidé, kteří celý svůj život poctivě pracovali a přispívali tak státu, kdežto šmelináři, podvodníci, mafiáni a úplatní politici, kteří tuto zemi pouze rozkrádají a ničí, přežívají zahrnuti veškerou možnou zdravotní péčí, protože si to mohou dovolit zaplatit z nakradených peněz!

Na vině je lidská pohodlnost, zbabělost a strach, že když se někdo tomuto nebojím se říci zločinnému, zkorumpovanému systému postaví, je doslova převálcován, ztratí zaměstnání, je zesměšňován, obviňován z extremismu a kriminalizován. V současnosti totiž neexistuje žádná organizace, nebo opoziční strana, která by dokázala lidem toto otevřeně říci a postavila se do čela hnutí usilujícího o systémovou změnu! Neexistuje nikdo dostatečně solventní a vlivný, kdo by chtěl pořádat radikální akce za účelem zvednutí vlny sebeuvědomění širokých lidových mas vedoucích k radikálním systémovým změnám, jež by donutili politiky dělat to, co všichni před volbami slibují, tedy sloužit své zemi a jejímu lidu!

Největší vlnu kritiky si v tomto případě samozřejmě zaslouží vedení komunistické strany Čech a Moravy, protože kdo, když ne komunisté, by měl bojovat za práva poctivých prostých lidí proti oligarchům a zkorumpovaným politikům?! Pan Filip, Dolejš a spol. však káží vodu a přitom chlemtají plnými doušky víno! Místo, aby desítky milionů, kterými disponuje KSČM za volby, své zastupitele a za peníze z pronájmů svých budov investovala do boje za lepší život všeho lidu, jak hlásá jejich ideologie, hřejí si pupky v poslaneckých lavicích a dozorčích komisích, cpou se dobrotami oblečeni ve značkových oblecích v drahých restauracích, zatímco ti, za které tvrdí, že bojují, mnohdy umírají na ulicích zimou a hlady.

Současné vedení komunistické strany v České republice není o nic lepší, než všichni ostatní darmožrouti žijící z peněz poctivě pracujících občanů naší země. Jsou to lháři, kteří tím, že se vydávají za komunisty, klamou své voliče a také poctivé členy této strany, kteří do ní vstoupili z přesvědčení, chtějíce pomáhat lidem, oklamáni jejím názvem! Oni nejsou těmi, kdo opravdu chce nějakou změnu, jim se vede velice dobře a žádnou změnu, nebo vládní odpovědnost vůbec nechtějí. Jediné o co jim jde, je, aby jim lidé pořád věřili, že vedou stranu, která usiluje o jejich lepší život a nenašel se někdo, kdo lidem otevře oči a řekne na plno, že současné vedení KSČM není vlastně nic jiného, než hrstka rudých oligarchů bránících skutečnému boji za lepší svět!

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře