Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Česko chce vydat Turkům disidenta, který roznášel pro Kurdy letáky, prý je to terorismus!

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Turci jsou země, která páchá celá dlouhá desetiletí na Kurdech genocidu a zatímco Kurdové bojují proti IS, Turci s těmi teroristy obchodují a sestřelují letadla, které IS bombardují!

Turecko znovu a znovu prokazuje, že je zemí, která nemá co pohledávat v jakékoli organizaci civilizovaných národů. Roznášení letáků pro Kurdy, které Turci utlačují, a kterým odmítají dát právo na sebeurčení a na autonomii, je v této zemi teroristickým činem. Zatímco Turci bombardují Kurdy a obchodují s Islámským státem s ropou a se zbraněmi, Kurdové proti Islámskému státu hrdinně bojují a kromě pravidelné syrské armády jsou jedinou silou v regionu, která je schopná je porážet! Přesto krajský soud v Hradci Králové rozhodl, že muže, který se neprovinil ničím jiným, než podporou těchto ruských, ale i amerických spojenců v boji proti IS, vydají do spárů nedemokratické, islámské turecké justice, kde mu hrozí vězení, mučení a možná i trest smrti!

  • cesko-chce-vydat-turkum-disidenta-ktery-roznasel-pro-kurdy-letaky-pry-je-to-terorismus

http://www.novinky.cz/krimi/387513-turek-odsouzeny-za-terorismus-jde-do-vydavaci-vazby-roznasel-letaky-pro-kurdy.html

Je prostě ostudné vydávat lidi, kteří se provinili pouze roznosem letáků podporujících někoho, na kom páchá turecká vláda genocidu a bezpráví! Je to, jako bychom vraceli za druhé světové války uprchlé antifašisty, nebo Židy Hitlerovi, aby je mohl spálit v plynové komoře! Turecký prezident Erdogan je tvrdý islamista hlásající víru, že islám je nadřazený všem ostatním náboženstvím a co se týká ateismu, je prý rovnou rovný terorismu! Podle několika západních i východních zdrojů jeho synáček obchoduje s ropou od IS a dceruška vede kliniku, kde se teroristé z IS léčí, když jsou zraněni v boji s Kurdy, nebo po ruských, či amerických náletech. Tatínek prezident to všechno samozřejmě musí všechno moc dobře vědět, protože turecká tajná služba je díky metodám hodným gestapa velice efektivní!

http://pravednes.cz/click?id=33545369&;r=http%3A%2F%2Fwww.novarepublika.cz%2F2015%2F11%2Fexperti-erdogan-se-bije-za-podnikani.html

http://pravednes.cz/click?id=30127110&;r=http%3A%2F%2Faeronet.cz%2Fnews%2Fturecko-proti-isil-anebo-zoufale-proti-vsem-erdogan-hovori-s-obamou-jeho-dcera-o-tajne-nemocnici-pro-isil-a-jeho-syn-obchoduje-s-kradenou-ropou%2F

Česká republika a mezinárodní společenství, by tedy mělo Turecko odsoudit, mělo by proti této zemi vyhlásit sankce a veřejně vyjádřit svou podporu utlačovaným Kurdům, proti diktátorskému islamistickému, terorismus podporujícímu tureckému režimu! Místo toho, jim do rukou vydáváme disidenta bojujícího za práva Kurdů, jako dobytek na porážku!

Ladislav Kašuka.

 

Facebook komentáře