Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Británie zvolila svobodu a nezávislost, hnijící, zkažený moloch EU se začal rozpadat – naděje na lepší budoucnost ještě existuje!

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Přestože Obama i jeho evropští poskoci z Bruselu dělali, co mohli, aby Velká Británie zůstala v novodobém žaláři národů, nebylo jim to nic platné! Hrdí Britové chtějí být svobodní, a proto odešli ze svazku, který omezuje národní suverenitu svých členů a plánuje zaplavit Evropu islamisty!Žalářníkům nepomohla ani velice náhodně „přesně naplánovaná“ vražda oblíbené poslankyně, která byla zástupcem lidí, kteří chtěli v EU přes všechny její chyby setrvat! Zemřela zbytečně a tragicky v okamžiku, kdy většina Britů chtěla podle průzkumu vystoupit z EU, zabita jak jinak, než „zapřísáhlým zastáncem Brexitu“! Většina Britů a Evropanů si však dala dohromady, že její vražda je něco podobného, jako „zapálení Reichstagu komunisty“ v roce 1933, kdy se nacisté takto chtěli zbavit své konkurence!

  • britanie-zvolila-svobodu-a-nezavislost-hnijici-zkazeny-moloch-eu-se-zacal-rozpadat-nadeje-na-lepsi-budoucnost-jeste-existuje

 

Nelze říci nic jiného, než třikrát hurá vlastenectví a odvaze Britů, kteří se přes všechny výhrůžky z Washingtonu a Bruselu přesto rozhodli zvolit svobodu a nezávislost pro sebe a budoucí generace! Předpokládám, že poté, co ostatní země teď konečně uvěří, že něco takového jako vystoupit z EU skutečně lze, nastane, pokud se Británie nedostane do vážnější ekonomické krize dominový efekt a za pár let, toho s bývalými nacisty založené EU moc nezbude!

 

 

Odchod Británie z EU je totiž nadějí a světlem i pro zbytek Evropy! Budoucnost patří hospodářským apolitickým společenstvím, které nebudou váhat obchodovat čile také s Ruskem a Čínou, tedy zemím, které nebudou svazovat žádné skryté rozkazy z Washingtonu!

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře