Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bašár Asad dosáhl společně se svými spojenci velkého vítězství pro svou zemi a její lid!

Hodnocení uživatelů:  / 20
NejhoršíNejlepší 

Aleppo bylo konečně osvobozeno od teroristů! Každý normální člověk musí jásat a volat hurá!Naše a západní média však i v tomto slavném vítězství pravidelné syrské armády nad islámskými extremisty, kteří po čtyři roky zabíjeli a mučili lidi v Aleppu, hledají nějaké mouchy! Licoměrnost některých z nich nezná hranic, takže kupříkladu Francouzi ani po loňských atentátech neslaví vítězství syrské armády nad teroristy, nýbrž naopak zhasínají svou pařížskou železnou věž, aby tím prý vyjádřili účast hrdinným povstalcům bránícím Aleppo před „armádou diktátora Asada“!


Když takové věci s odstupem sledujete a navíc si přečtete, co píší média, chce se Vám s prominutím zvracet. Syrská armáda díky svému hrdinství a obětem na vlastních životech, které byla ochotná podstoupit pro dobrou věc, kterou osvobození města od islamistů hlásících se k Al Kaídě bezpochyby je, dosáhla společně s Rusy, Íránci a bojovníky z Hizballáhu velkého vítězství pro svou zemi, obyvatele Aleppa a lid celé Sýrie! Média však o tomto vítězství píší takovým stylem, že pokud neznáte pravdu, máte dojem, že teroristé jsou vlastně hodní hoši ctící západní „demokratické“ hodnoty a syrská armáda je tou špatnou stranou!

  • basar-asad-dosahl-spolecne-se-svymi-spojenci-velkeho-vitezstvi-pro-svou-zemi-a-jeji-lid

 

 

Naši novináři tak kupříkladu místo o vítězství nad teroristy píší o údajných zvěrstvech syrské armády na civilním obyvatelstvu, o kterých se prý ví z důvěryhodných zdrojů, čímž myslí jednoho západem placeného Syřana žijícího v Londýně, který si říká SOHR a píše zasvěceně o věcech, které se dějí tisíce kilometrů od něj! Tento „prorok“ se odvolává na jakési své zdroje, které nikdo nezná. Ti mu prý píší textovky z oblastí ovládaných teroristy (že by sami teroristé?).

 

My rozumní lidé, však dobře víme, kdo je v Sýrii šmejd, kdo uřezává lidem hlavy, kamenuje ženy a vraždí každého, kdo neuznává jeho víru! Bašár Asad a syrská armáda to nejsou! Takže se společně se syrským lidem radujeme z vítězství nad teroristy v Aleppu a přejeme prezidentu Asadovi, syrské armádě a všem jejich spojencům mnoho dalších podobných úspěchů!

 

Ladislav Kašuka.

Facebook komentáře