Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kdopak to asi tak mohl vandalsky zničit náhrobky na židovském hřbitově?

Michal Brand

Na Slovensku došlo ke dvěma vandalským útokům proti židovským hřbitovům. Média hlavního proudu měla hned zpočátku jasno – za vše může nevyrovnání se s minulostí u Slováků, což je takový ten obecný klacek, kterým „elita“ vždy ráda mlátí po hlavě spodních 80%, kdykoli si „ta nevzdělaná lůza primitivních buranů“ usmyslí, že by si třeba mohla myslet něco jiného, než co jí „elita“ přikazuje.

  • kdopak-to-asi-tak-mohl-vandalsky-znicit-nahrobky-na-zidovskem-hrbitove

 

A samozřejmě za útok může také nárůst popularity „kotlebovců“, tedy Ľudovej strany Naše Slovensko (ĽSNS) a dokonce možná za tímto útokem přímo stojí členové nebo přinejmenším sympatizanti této strany, jak říká například titulek „Cintorín v Námestove zničili vandali: Varovné slová sociológa! Prispeli k tomu konšpiračné weby či Kotlebovci?“

Viz https://www.cas.sk/clanok/922985/cintorin-v-namestove-znicili-vandali-varovne-slova-sociologa-prispeli-k-tomu-konspiracne-weby-ci-kotlebovci/2/

 

Mainstreamový politický bulvár Čas si k tomu dokonce pozval sociologa, aby svoji trapné politické agitce dodal zdání odbornosti a zmírnil tak její odpornost.

Pozn.: To, že ĽSNS má k historii Slovenského štátu velice nekritický a mnohdy obdivný vztah je věc jiná. I když ani v tomto bodě to není tak „strašlivé“, jak to líčí média hlavního proudu. MSM by se měla spíše zaobírat tím, že Ukrajina velebí Banderu (který se aktivně podílel na vyhlazování Židů, a mj. i například Poláků a Rusů), že v pobaltských státech staví pomníky „hrdinů z SS“. Ale tohle nevadí, protože ti jsou proti Rusku. A proti Rusku je našemu „humánnímu“, „demokratickému“, „pravdou“ & „láskou“ & „lidskými právy“ posedlému Západu dobrý i ten nejhorší zločinec. Tak proč ne masoví vrazi banderovci a esesáci.

Celá kauza dvou zničených židovských hřbitovů dostala zajímavý aspekt dnes.

Pachateli jsou „kluci ve věku 9 až 12 let“, jak píší Novinky. Už v titulku - najednou „kluci“, ještě tam chybělo třeba „rošťárna“ nebo tak něco. Všímáte si, jak už do titulku najednou dávají pozitivně laděné slovo „kluci“ a ne třeba „pachatelé“? (Jako když ty dennodenní útoky muslimů v Evropě proti Evropanům nepáchají ani „teroristé“ ani „zločinci“ ani „vrazi“ ale „mladíci“. Časem to budou „rošťáci“. „Kluci lumpačili a dělali rošťárny v klubu Bataclan“)

 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Teroristick%C3%A9_%C3%BAtoky_v_Pa%C5%99%C3%AD%C5%BEi_v_listopadu_2015

 

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/zidovsky-hrbitov-na-slovensku-znicili-kluci-ve-veku-9-az-12-let-40310402

 

 

https://glob.zoznam.sk/zniceny-zidovsky-cintorin-maju-na-svedomi-mali-chlapci/

A jako mávnutím kouzelného proutku - náhle nejde o strašlivý útok fašistických kotlebovců nebo Slováků nevyrovnaných s minulostí (vlastně: „vyrovnat se s minulostí“ je v newspeaku neomarxistů „ohnout hřbet a nechat si močit na hlavu nebo rovnou do úst“), ale o klukovinu, která rozhodně nemá žádný jiný motiv než klukovské lumpačení:

Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa žilinskej krajskej polície Jana Balogová, motívom konania maloletých neboli žiadne znaky rasovej, etnickej či náboženskej neznášanlivosti, nenávisti voči inej skupine osôb alebo propagácia ideológie, ktorá by smerovala k potláčaniu základných práv a slobôd. Trestné stíhanie maloletých bude vzhľadom na ich vek zastavené.

 

https://glob.zoznam.sk/zniceny-zidovsky-cintorin-maju-na-svedomi-mali-chlapci/

Takže - Kdopak to asi tak mohl vandalsky zničit náhrobky na židovském hřbitově ....a kdo asi tak mohl být okamžitě po odhalení shledán zcela nevinným z jakéhokoli motivu rasové nebo náboženské nebo jiné podobné nenávisti?

Kluci ve věku 9 až 12 let.

Třeba kluci z nějaké osady? A nemyslím osadu trempskou.

Nikomu jinému by totiž, podle mého názoru, tak rychle nebyl dán absolutní a nezvratný pardon z rasismu a rasové nenávisti. Ne?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře