Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Zeman je druhý Hitler a je třeba ho podřezat jako svini aneb Politik ODS chce podřezávat představitele státu

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Mohla by ODS opravdu v budoucnu pokud by se dostala do vlády podřezávat špatně hlasující poslance nebo prezidenta? No a co teprve špatně smýšlející občané? Co by se dělalo s nimi? Pracovní převýchovné tábory?

  • zeman-je-druhy-hitler-a-je-treba-ho-podrezat-jako-svini-aneb-politik-ods-chce-podrezavat-predstavitele-statu

Samozřejmě to neberu jako jeden z programů této strany. Zřejmě může jít jen o úlet jednoho člena ale je tomu skutečně tak? Co asi zaznívá na sjezdech a různých jednáních ODS?

Takto se veřejně vyjádřil zastupitel ODS v Jesenici u Prahy Martin Lang:

https://img.blesk.cz/img/1/full/5717282_politik-martin-lang-ods-predseda-jesenice-v0.jpg?v=0

Přečíst si ho můžete sami, já sem vložím jen ochutnávku:

Lang napsal ostrý status tři dny poté, co Sněmovna přehlasovala senátní veto a definitivně potvrdila, že církve budou platit daně z náhrad od státu. Na svůj profil ho vyvěsil po 23. hodině.

Lang se pustil jak do poslanců, tak i do hlavy státu. „Poslanci, kteří zvedli své ničemné pazoury pro schválení zákona o zdanění církevních restitucí, jsou smradlavá, proradná prasata. Nejsou to lidé a je dovoleno je zabíjet. Dokonce jsem přesvědčen o tom, že takové zrůdy je nutné pozabíjet, aby svou morální zrůdností nenakazili zbytek národa,“ doporučuje jesenický politik.

„Debilní senilní bolševik Zeman se rozhodl zákon podepsat a je třeba ho zabít též. Ideálně takovou zrůdu podřezat, jako přestárlou svini a nechat vykrvit a poté spálit,“ zuřil Lang.

Vulgarity pokračují dále a jsou dosti peprné.

Samotná Občanská demokratická strana nechce mít s Langem v této věci nic společného. „Vyjádření pana Langa na sociálních sítích je naprosto nepřijatelné a daleko za hranou. Místní organizace se tím bude velmi vážně zabývat,“ uvedl místopředseda ODS Martin Kupka.

Je zcela jasné, že se vedení ODS distancovat musí ale bylo by zajímavé vědět jestli si takto demokracii nepředstavují i další členové té "nejdemokratičtější strany" u nás na jejich různých setkáních a jednáních.

Je to ještě vůbec o demokracii????

Autor: Aleš Szabó

Zdroj: https://alesszabo.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=714006

Facebook komentáře