Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Totální dno morálnosti? Jaroslava Pokorná Jermanová!

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Zatímco společnost cítí k záchranným složkám státu spíše vděk, Jermanová naopak překypuje pomstychtivostí. Ochranné pomůcky sice obstarat nedokázala, ale teď půjde po krku těm, kteří pro nás na rozdíl od ní, riskovali zdraví.

  • totalni-dno-moralnosti-jaroslava-pokorna-jermanova

Nehodlám nijak hlouběji zabrušovat do problému. K ničemu by to nevedlo a hádám, že každý, kdo se zajímá o dění ve světě a u nás už o případu četl. Ve stručnosti se to má tak. Záchranářka ze Zdib Veronika Brožová si dovolila upozornit na nedostatek tolik potřebných ochranných pomůcek během nedávné epidemické krize. Dá se to pochopit. Nedostatek pomůcek byl náhle všude a zatímco vláda odvracela záda od českých výrobců a budovala most z Číny, národ zasedal za šicí troje a šil alespoň tolik potřebné roušky. Že ochranné pomůcky nebyly k mání, to si pamatuje snad každý. Nechápu tedy, nač si nyní soudružka Jermanová hraje. Vždyť sami středočeští záchranáři dostali až výsměšný pokyn, že když je nemají, ať si je ušijí(viz). Jistě, a až nebudou mít na chleba, tak ať jedí koláče, jak by řekla Marie Antoinetta. Asi takovou logiku v tom vidím. Počítej s největším pracovním zápřahem, ochraňuj zdraví a životy a ještě si místo odpočinku obstarej, čeho kraj nebyl chopen. Totální výsměch a arogance bezmocně mocných.

Nejhorší na tom však je ta do očí bijící nemorálnost, zlost, arogance a pomstychtivost hejtmanky Jermanové. Pokud jsme si mysleli, že nám elity ukazují morální dno, pak tahle baba klesla ještě hlouběji a odhalila, jaká špína se jí skrývá nejen za nehty. Nejenom že arogantně nechala pracovat záchranné složky bez ochranných pomůcek, které zaopatřovala tak kompetentně, že se jich část dostane kraji až během popříští krize(viz). Teď si ještě dovoluje na ně podávat trestní oznámení. Ano, ona si seděla pěkně v teple na zadku, zatímco jiní riskovali své zdraví a životy. Teď, když je pomalu po všem, bude útočit proti těm, kteří si zaslouží náš vděk.

Posuďte to znovu, vyzvala Jermanová policii

Po bitvě je každý generál. Ale tenhle jerenál by si měl sáhnout hodně hluboko do svědomí, zda mu to není blbé. Zjevně ne. Nebo spíše žádné svědomí nemá a morálka kolem něj neproletěla ani v letadle. Nejen že pro vlastní neschopnost, ale za to řádnou pomstychtivost, nyní podává trestní oznámení na ty, kteří riskovali to nejcennější, co každý máme. Své životy a zdraví. Ještě bude pro nespokojenost s výkonem a závěry policie kibicovat trestně činné složky státu, aby její trestní oznámení posoudily znovu (viz). Je to příkaz? Výhružka? Nebo ovlivňování případu? Ne, ANO se nyní jen začíná roztahovat čím dál více. Odbarvuje se a začíná naplno vládnout z pozice arogance moci. Viz další nevybrané potupy a chování, provolání či nedávná slova Aleny Schillerové "příště se na vás vyse*eme." Sama jen o pár dní dříve pro angličtinu takhle malinká. A nejednou dělá ramena na vládního kolegu, o kterém je snad přesvědčena, že už ho více nebudou potřebovat.

Nejen že se stále více a drzeji odbarvuje ANO. Odkopala se především jejich hejtmanka Jaroslava NePokorná Jermanová. Není pro mne nic než naprosté morální dno společnosti. Nikomu nic zlého nepřeji, ale na tebe by si ta korona došlápnout měla. Pak se třeba zamyslíš nad tím, na koho zaklekáváš a pocítíš konečně něco jako vděk ke zdravotním a záchranným složkám státu. I když pochybuji. Taková jako ty si bude ještě stěžovat na nepohodlí v nemocnici a bude žalovat doktory pro nedostatečnou péči.

Autor: David Wiltsch

Zdroj: https://wiltsch.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=752205

 

Facebook komentáře