Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Placený poskok vládního hnutí ANO veřejně uráží české vlastence!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně Aliance národních sil

Takzvaný analytik Roman Máca publikoval text pod názvem: Kdo je kdo: Přehled Čechů pracujících pro Rusy v kauzách Koněva, vlasovců a „muže s ricinem“.

  • placeny-poskok-vladniho-hnuti-ano-verejne-urazi-ceske-vlastence

http://blog.aktualne.cz/blogy/roman-maca.php?itemid=36809&fbclid=IwAR3jfTaiiQEH4cyLLej7ID4rL3Vz3LrbW41xZsGUh1ecy2NTCTuEN0gjs_8

Tento americkými a evropskými financemi placený protinárodní „analytik“ má tu neuvěřitelnou drzost osočovat lidi, kteří hájí české národní zájmy a historickou pravdu, těmito slovy: „V České republice působí široké spektrum tzv. proruských aktivistů. Ti, jak uvádí Bezpečnostní informační služba ve své poslední výroční zprávě, podporovali ruské vlivové operace a prosazovali ruské zájmy na úkor zájmů ČR..... Podívejme se blíže na jednotlivé (nejviditelnější) osoby z řad českých „vlastenců“ a „aktivistů“ a dalších, kteří pro Rusy a proti ČR – za úplatu, z přesvědčení, či jako tzv. užiteční idioti – v těchto záležitostech pracují.

Tomuto zaprodanci amerických a eurounijních zájmů Mácovi zjevně vůbec nevadí, že šéf „české“ BIS Koudelka dostal v USA od CIA medaili za zahraniční spolupráci. Existuje snad větší důkaz toho, že šéf BIS je pouhým poskokem USA a že ČR není absolutně suverénní zemí, ale totální nesvéprávnou kolonií? Neexistuje!!!!

Máca je analytikem a projektovým manažerem Institutu pro politiku a společnost, který si prý klade za cíl "zkvalitnění českého politického prostředí". Institut byl založen jako think-tank blízký hnutí ANO!!!!! https://www.politikaspolecnost.cz/o-nas/

Zde je seznam partnerů této protinárodní organizace - jinými slovy: zde je seznam zahraničních sponzorů. Pouze za jejich peníze může takovýto protinárodní think thank a jejich „analytik“ psát a publikovat své dezinformační pamflety v takzvaně „českých“ mainstreamových médiích. A pouze a jen za jejich peníze může zcela protiprávně veřejně urážet vlastenecky smýšlející a jednající občany České republiky!

Zde je 1. partner: Americké centrum velvyslanectví USA v Praze!!!!!!!! http://www.americkecentrum.cz/en/about-us-1

Zde je 2. partner: německá Nadace pro svobodu v Německu a ve světě: Fridrich Naumann Stiftung Für Die Freiheit https://www.freiheit.org/stiftung

Na základě myšlenky liberalismu nabízí „Nadace Friedricha Naumanna pro svobodu“ politické vzdělání v Německu a po celém světě. Pomáhá lidem aktivně zasahovat do politických událostí. Podporuje talentované mladé lidi a své kanceláře má po celém Německu a ve více než 60 zemích po celém světě.

 

Zde je 3. partner: European Movement Internationalhttps://europeanmovement.eu/

Cílem tohoto hnutí je vytvoření jednotné Evropy.

 

Zde je 4. partner: Republikon Institute http://en.republikon.hu/about/who-we-are.aspx

Jedná se o liberální think tank, jehož cílem je implementace liberálních myšlenek, přístupů a politik.

 

Zde je 5. partner: Prague House http://www.prague-house.eu/prazsky-dum/poslani-a-cinnosti-zastoupeni/

Cílem této organizace je zkvalitnění komunikace v evropských otázkách a v otázkách regionů – jinými slovy cílem je protinárodní agenda.

 

Zde je 6. partner: Evropské liberální fórum https://www.liberalforum.eu/about-us/

ELF je oficiálním politickým základem Evropské liberální strany, strany ALDE. Za ČR je členem politické hnutí ANO. Cílem je posilovat liberální kapitalismus. ELF sjednocuje síť „národních“ nadací a think tanků.

Vzhledem k uvedenému finančnímu zázemí tohoto think-thanku (blízkému hnutí ANO) za který dezinformační analytik Máca vystupuje, je zřejmé, čí zájmy hájí – české zájmy to však rozhodně nejsou!!!!! Jak mu jeho svědomí vůbec může dovolit veřejně urážet lidi jen kvůli tomu, že respektují historická fakta? To ho skutečně hanba nefackuje? Anebo nemá svědomí a je morálním mrzákem? Je hlavní činností tohoto ze zahraničí financovaného think thanku, u jehož zrodu stálo ANO a osobně A. Babiš a P. Telička, dehonestace vlastenců?

 

Jsme financováni sponzorskými dary různých společností. Naše financování je transparentní, sponzorské společnosti jsou uvedeny na naších webových stránkách www.politikaspolecnost.cz v sekci „O nás “.

Byli jsme založeni jako think-tank blízký hnutí ANO.

Hnutí ANO je liberální strana zejména v Evropském parlamentu, kde je součástí evropské frakce Obnovy Evropy.

Liberálním uskupením jsou také Piráti, ODSTOP 09 a částečně STAN. Trikolóra vykazuje ekonomických otázkách neoliberální tendence, jinak je přísně konzervativní. Z mimoparlamentních stran Zelení (environmentalismus kombinovaný se sociálním liberalismem) a Svobodní (ekonomický ultraliberalismus až anarchokapitalismus).

ZDROJ: https://www.politikaspolecnost.cz/faq/

Facebook komentáře