Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kde je pravda - je-li nějaká?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

"První vlaštovka" ve snaze paní Bradáčovou umlčet, či oslabit. Je to jasné, mají strach. Držte se paní Bradáčová ! Je nás hodně, kteří za Váma stojí.
Když nasadili Bradáčovou na Ratha (oprávněně) bylo vše v pořádku. Potom ale zjistili, že Bradáčová začne se skutečným čištěním ve všech patrech bez ohledu na stranickou příslušnost. A najednou je zle. Naprosto stejné to bylo s Lessym. Vyrobí se falešná obvinění,protože jinak by na světlo vyšlo mnoho "zaručeně čistých" transakcí o kterých nikdo nesměl vědět.

  • kde-je-pravda-je-li-nejaka

Bradáčová je velice schopná odbornice a velmi rychle dovede vyhledat veškeré vazby na jakékoli zločinné spolčení. No a právě to se mnohým mocným nelíbí. Jejich kariera je najednou s příchodem Bradáčové vážně ohrožena. Tak mafie začíná okamžitě s likvidací nepohodlné osoby. Držím paní Bradáčové palce.
Jako by teď paní Bradáčová začala splácet ODS to, že ji nakonec prosadila do funkce. Upozornila na sebe Rathem a nyní splácí svou loajalitu k ODS a vládě zdržováním vyšetření podezřelých IT zakázek na ministerstvu práce, odklání pozornost od solárních baronů atd. Ty kompromitující materiály, jak to nazvala, zřejmě mohou prokázat, že Bradáčová není ve všech kauzách stejně "objektivní" a ne ve všech věcech se drží práva a spravedlnosti. Zapadá to do sebe jako ozubené soukolí.
V civilizovaném světě by se vše hravě nezávisle pošetřilo. Pokud dojde k vyšetření a výsledkem bude, že policie konstruovala, je to na odstoupení špiček policie ČR mající "na starost" tuto část. Pokud ale se neprokáže obvinění vyřčené paní Bradáčovou a podpořené ministrem, pak bych čekal demisi ministra a Bradáčové. No uvidíme jak to dopadne, ale tady v tom kocourkově se nejdříve nic nevyšetří pak zamete a vše pojede dál...
Jinak pokud se někoho Blažek zastane, tak je to více než podezřelé. To je jako, že by naznačil, že Bradáčová táhne s nimi. >>>

zdroj:http://j.p.trnka.sweb.cz/Superframe.htm

Facebook komentáře