Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Jiří Vyvadil podal trestní oznámení na Petru Procházkovou za napadení Vladimíra Franty

Facka novináři Sputniku může vyjít Procházkovou draho. Padlo trestní oznámení

Útok na novináře Sputniku Vladimíra Frantu, který se odehrál minulý týden na novinářské konferenci, má dohru. Ve hře je totiž nyní trestní oznámení, které na novinářku Deníku N Petru Procházkovou podal advokát Jiří Vyvadil. Dotyčný o tom informoval ČTK.

  • jiri-vyvadil-podal-trestni-oznameni-na-petru-prochazkovou-za-napadeni-vladimira-frantu
  • jiri-vyvadil-podal-trestni-oznameni-na-petru-prochazkovou-za-napadeni-vladimira-frantu
Vyvadil se domnívá, že se novinářka dopustila výtržnictví. Argumentuje tím, že redaktora veřejně napadla, a to nejprve vulgárními nadávkami, a poté i fackou. Advokát trestní oznámení zaslal na Městské zastupitelství v Praze. V dokumentu Vyvadil odkazuje na videozáznam, na kterém je celý incident zachycen.
 
Kdo z českých politiků podpořil útok mlátičky Procházkové na redaktora Sputniku?
 
Tady je máte v celé své kráse:
 
K takovým lidem patří například senátor Václav Láska, který byl iniciátorem ústavní žaloby na prezidenta Miloše Zemana. Senátor se k události vyjádřil následovně:

„Muž je silnější než žena. Je to ‚jasný historický a genetický‘. Slyším to pořád kolem sebe. Teď muž dostal od ženy facku. Čekal bych, že nad tím silák mávne povzneseně rukou. A heleďme se, ne. Pláče, volá o pomoc a dovolává se spravedlnosti. Nevím. Asi ho najednou to bebí bolí.“
 
​Další, kdo si nenechal celou věc ujít, byl starosta pražských Řeporyjí a bývalý novinář Pavel Novotný. Ten dokonce zaslal novinářce podpůrný dopis, v němž jí nabízí podporu městské části, jejíž je starostou.

„Nádherně mu jí Petra Procházková sekla. Řeporyje posílají podpůrný dopis na hlavičkovém papíře a nabídku mimozemských talířů pro případ, že by bylo třeba Sputnik zlikvidovat celkově. Hezkypěkně Petro!“ napsal na Twitteru.

Následně připojil znění celého dopisu, ve kterém píše, že „udělala správnou věc a je zcela v pořádku, že se nechala vyprovokovat“. Rovněž dodává, že on „sám by mu na místě rozkopal držku, bez ohledu na následky“.
 
​Čas na okomentování útoku si udělal také politik Mirek Topolánek. Ten se k facce vyjádřil na své sociální síti hned několikrát. Nejprve ve svém statusu napsal, že šlo o „jemné plácnutí, jak krajkovou rukavičkou (kdyby se stále nosily)“ a dodal, že „neprotivit se zlu násilím nelze věčně, Lve Nikolajeviči...“. K svému příspěvku pak připojil odkaz na článek, který informoval o incidentu.
 
 
--------------------------------------
 
 
Advokát Jiří Vyvadil si však stojí za tím, že se rozhodně jedná o trestný čin. Navíc poukazuje na to, že neadekvátní jednání Procházkové jen podtrhuje fakt, že později našlo odezvu u „rusofobní části obyvatelstva“.
 
Vyvadil tím má na mysli například bývalého premiére Mirka Topolánka, novináře Jindřicha Šídla nebo starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného.
 
--------------------------------------
Poznámka CFP!:
 
Neomarxistická islamofilka PP by se mohla na policii hájit třeba tím, že šlo pouze o láskyplné islámské bití. Muslimové totiž "láskyplně" mlátí své ženy i děti při jakémkoli odporu či neprojevování úcty třeba k Alláhu. A kritika praktik menšin, ať již jsou jakkoli násilné, či zvrácené, neřkuli protiprávní, je v dneší diktatuře menšin, směřující k multikulturnímu ráji, zakázána.
 
Jinými slovy muslimka Procházková  je na mlácení a fackování ze svého muslimského prostředí tak zvyklá, že se již nedokáže adaptovat na slovanské, křesťanské mírumilovné prostředí, kde se argumentuje spíše slovně než ručně.
 
Možná by se muslimka PP měla vrátit tam, kde je mlácení a fackování normální a kde se určitě cítí lépe. Ulevilo by se jí a hlavně nám. Na jednosměrné letenky do Kábulu pro ni a celou její rodinu se rádi složíme. Stejně tak Topolánkovi, P.Novotnému  a dalším, kteří bezdůvodné napadání a mlácení lidí podporují, neřkuli obdivují...
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře