Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ideologové z neziskovek útočí

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

EDUin ostře zaútočil na Učitelské noviny, které si dovolily vykročit z trpěné role pouhého servisního plátku.

„Těžko najít dostatečný důvod, proč se redaktor sice z historických důvodů odebíraných, přesto obskurních Učitelských novin zabývá tak vysoce odborným a komplexním tématem, jako je klimatická změna, když běžnou agendou periodika jsou záležitosti provozu českého školství. Bůh suď, je možné, že jde o nějaký amatérský koníček, jenž omylem přetekl do vydání.“

  • ideologove-z-neziskovek-utoci

Jako právě pro Kartouse je podobně přetékajícím amatérským koníčkem třeba inkluze. Inkluze, kterou představitelé neziskovek servírují ne jako odborné, ale jako ideologické téma. Jako Laurenčíková. Jako Uhl. Slyším křičet zloděje, chyťte zloděje.

K čemu vlastně Kartous s Hřebeckým vyzývají? Nad Učitelskými novinami by se měl objevit poklop cenzury? Eduíni teď budou určovat, co je koho běžnou agendou? Jako by nestačilo, když EDUIn pečlivě „vybírá“, co na informačním (Ha! Ha!) webu učitel najde.

Kamarádi z bratrstva ideologické pracky se vzájemně plácají po zádech, navzájem se citují a dělají spolu rozhovory. Idiocie Britských listů a EDUinu jasně ukazuje, kdo na kterých tématech skutečně parazituje. Kdo není s námi, je proti nám, páni revolucionáři?

Bojme se toho, co je vaší skutečnou agendou.

Autor: Zdeněk Sotolář

Zdroj: https://sotolar.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=742619

Facebook komentáře