Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

České úřady mají tajný manuál jak ovládat občany. I přes snahu ho utajit unikl na veřejnost

Autor: Jana Marková 

Ovládnutí neposlušného občana díl PRVNÍ. A nezapomeňte: "NENÍ URČENO K VEŘEJNÉ DISTRIBUCI NEBO ZVEŘEJNĚNÍ!" Nic z toho jste neměli vědět, mají to na každé stránce. 

ceske-urady-maji-tajny-manual-jak-ovladat-obcany-i-pres-snahu-ho-utajit-unikl-na-verejnost
 
"Jakkoliv občané České republiky nejsou bezprostředně ohroženi na životech, dopady „energetické války“ již pociťují, a to zejména ve svých peněženkách. Postupně ztrácejí důvěru ve stát a hledí do budoucnosti s nejistotou, až strachem." A to se musí změnit. Je potřeba lidem vysvětlit a ideálně něčím reálným podpořit, že nikdo nepřijde o bydlení, neskončí kvůli tomu v exekuci nebo zcela bez prostředků. Zatím tedy usmrkli rodinám s dětmi 5000,- na dítě a zastropovali cenu energií na nejvyšší úrovni v Evropě. Spíš tragické, než skutečně funkční, nicméně manuálu se drží a masa se dočasně zklidnila. Někteří se dokonce obdivně klaní. 
 
Ekonomika. "Ekonomika byla dlouhodobě zvyklá na nízké ceny energií a jejich nynější prudký růst nezvládne. V poměrně krátkém čase hrozí zastavování výroby, ukončování činnosti firem – a jejich přesun do zemí, které ceny energií účinně regulují nebo kompenzují – zvyšování nezaměstnanosti a strmý pokles růstu HDP." Tady stojí za zvláštní zmínku, že víme, že jsou země, které cenu energií regulují ÚČINNĚ. Zatím co u nás se to dělá tak nějak na oko a k umlčení největší nespokojenosti lidí, nikoliv jako skutečná PODPORA. Prostě jen POPULISTICKÉ KECY A SKUTEK UTEK.
 
Poznámka: Spotové ceny elektřiny se od roku 2010 až do roku 2021 pohybovaly pod 50 EUR/MWh. Aktuální průměr za rok 2022 činí 240 EUR.
 
A jak tedy přesně chudneme? 
 
Počet domácností s příjmem pod hranicí chudoby vzrostl z 9 až 10 % během roku 2021 na 17 % v březnu roku 2022.
 
Chudobou jsou postiženy domácnosti s nízkým vzděláním (23 % příjmově chudých), z regionu Jihovýchod a Severozápad (18 %), samoživitelé (53 %) a nájemníci a podnájemníci (18 %). 
 
V příjmové chudobě se rovněž nachází množství domácností s dětmi (15 %). Současně roste počet těch domácností s dětmi (24 %), jejichž čistý měsíční příjem nedosahuje mediánu a kterým
jejich úspory nevydrží déle než jeden měsíc.
 
Celkově narostl počet domácností, které po zaplacení běžných výdajů nic neuspoří, případně musejí sahat do rezerv. Loni bylo takových domácností 20 %, nyní je jich 34 %.
 
Výsledek? 
 
"Většina české společnosti je současně přesvědčena, že stát nepodniká dostatečně razantní kroky pro zkrocení rostoucích cen. Kritičtí v tomto případě nejsou jen voliči opozičních stran, ale také zhruba POLOVINA PODPOROVATELŮ SOUČASNÉ VLÁDNÍ KOALICE!" 
 
 
A to vážení přátelé začíná být průšvih. Protože on opravdu nepodniká. A pokud se začnou bouřit i jeho věrní a nedejbože i polovina jeho úředníků a dalších vykonavatelů státní moci, bude to zajímavé. Tedy jak pro koho, že? Už víte, proč  vymyslel pan Rakušan ten svůj systém monitorování a udávání členů státního aparátu a úřednictva? Už je vám jasné čeho, že se to tak bojí? 
 
Co konkrétně si pro nás připravili, tak to zase zítra. Ať vám tu neděli nezkazím úplně.
 
Ukázka z tajného manuálu českých úřadu, jak manipulovat s občany ...

Převzato z profilu autorky na sociální síti Facebook s jejím souhlasem.

Zdroj: https://www.islamizace.cz/Articles/628-ceske-urady-maji-tajny-manual-jak-ovladat-obcany-i-pres-snahu-ho-utajit-unikl-na-verejnost.aspx

ceske-urady-maji-tajny-manual-jak-ovladat-obcany-i-pres-snahu-ho-utajit-unikl-na-verejnost

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře