Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vzkaz blogerovi Janu Zieglerovi:

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Zieglere, nemohu Vás oslovovat pane, protože pod pojmem „pán“ si představuji sympatického, slušného, vzdělaného, inteligentního člověka sportovní postavy a příjemné vizáže a hlavně, rozumně, pravdivě a objektivně uvažující a píšící osobu mužského pohlaví, tedy chlapa „s gulama“! To při nejlepší vůli při pohledu na Vaši figuru a ksicht (viz stále se opakující fotografie na Parlamentní listy.cz) o Vás nemohu říct ani náhodou.

Psát umíte, to Vám nelze upřít, ale co z toho, když to co píšete stojí za tak velké hovno, že i ta jáma za Vámi na fotografii, by to hovno nepozřelo. Už jste se někdy obtěžoval tím, že jste si někdy otevřel tolik pravdu vypovídající diskuzi k Vašim zvratkům? Popravdě řečeno, kdyby o mně psali to co o Vás, tak nejen že okamžitě přestanu psát publicistické blogy, ale na veřejnost bych ksicht nevystrčil a chodil kanálama. Jen pro ilustraci malá ukázka z několika názorů, v diskuzi k Vašemu poslednímu článku v PL.cz:

  • vzkaz-blogerovi-janu-zieglerovi

 

Kdo může za teror v Petrohradě ?, petrklíč, 9. 4. 2017 19:13:47

Ty, jedině ty opilče, s vypouklým pupkem a vydutým čelem!

Ten Ziegler, Vanaxa, 9. 4. 2017 16:19:07

je skutecne bedna. Diky PL se clovek dozvi, co vsechno zije v CR.

Opět perla, František Neustupný - Záhrobí, 9. 4. 2017 20:26:51

z péra anál-litika na slovo vzatého.

nu, dg_Frantisek_Hrabcik, 9. 4. 2017 21:57:10

kadete Zieglere, opět jsi nezklamal ... Rusko může i za to, že vznikl svět. Ba co víc, podezírám Vladimíra Vladimíroviče, že může za vznik jednoho z největších blbů v ČR- a to tebe, kadete Zieglere.

Toto jsou Zieglere, jen příspěvky na Váš článek „Kdo může za teror v Petrohradě?“,(http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jan-Ziegler-Kdo-muze-za-teror-v-Petrohrade-483059) o dalších se nehodlám ani zmiňovat, protože jich je stovky a navíc nerad píši sprostě či vulgárně, což však, bohužel, v diskuzních příspěvcích k Vašim lživým zhovadilostem silně převažuje. Nemám v úmyslu se jakkoliv k tomuto Vašemu článku vyjadřovat, nicméně si neodpustím několik poznámek.

Předně Zieglere, když už píšete tak důvěrně a znalecky o Rusku, byl jste tam někdy? Já o tom silně pochybuji, ale pokud ano, jste jste lhář a demagog, pokud ne, tak jste tuplovaný lhář, manipulátor a provokatér. Pro Vás je nějaká objektivita neřku-li pravda cizí pojem, resp. nejste za tyto novinářské atributy zřejmě placen, proto píšete jen to, co se Vám, resp. Vašim chlebodárců hodí. Jinak byste nemohl psát takové zhovadilosti, jako že cituji:

-Do země(rozuměj Ruska) totiž přichází hodně muslimů, jak z bývalých středoasijských republik Sovětského svazu, tak z Kavkazu...

-V Ruské federaci je normální, že policisté s platem cca třicet tisíc korun měsíčně chodí v perfektně padnutých oblecích v dvojnásobné hodnotě, jejich matky s důchody kolem pěti tisíc korun měsíčně vlastní majetky za desítky i stovky milionů korun.

-...sami(!) často žijí v malých bytech, někdy dokonce v tzv. komunálkách, které obývá třeba deset rodin, každá obývá jednu místnost a společné mají kuchyni a sociální zařízení.

Takže jenom několik faktů pro upřesnění případným čtenářům. Muslimské státy (Tadžikistán, Uzbekistán, Kyrgyzstán, Azerbajdžán a další) jsou součástí Ruské federace, resp. bývalého Sovětského svazu už po celá staletí z čehož plyne, že muslimové tam jsou naprostou samozřejmostí. Proto můžou cestovat třeba do Petrohradu, Vladivostoku a pod. Atentátník, o kterém je řeč, se sice narodil v Kyrgyzstánu, ale měl také ruské občanství. Takže nic výjimečného.

Pokud Zieglere zmiňujete informace o ruských policistech tak mě jen utvrzujete v názoru, že jste v Rusku nebyl, pokud ano, tak někdy před 30-40 lety na výletě s Pionýrem, jinak to nevidím. Ruští policisté (dříve „milícija“) nejsou, jak lživě tvrdíte, vybaveni žádnými perfektně padnutými obleky v dvojnásobné hodnotě, ale v klasických uniformách, jako dříve nosili coby „milícija“ s tím, že místo „MILICIJA“ dnes mají nápis „POLICIJA“. Co se týká platů policistů, ty jsou stejně mizerné jako u naší policie, resp. je to dáno zařa zením a funkcí. Nicméně, jediné v čem máte pravdu, je existující korupce! Ale kde není, že?

Co ovšem nechápu Zieglere, je Vaše obludná a sprostá lež o tom, že jejich matky s důchody kolem pěti tisíc korun měsíčně vlastní majetky za desítky i stovky milionů korun! Kde jste proboha k těmto informacím přišel, Zieglere? Máte pro tyto své informace nějaké relevantní důkazy, když to s takovou samozřejmostí zveřejňujete? Z jakých zdrojů tyto informace čerpáte? Nebo si máme myslet, že jste v Rusku byl a že to jsou Vaše osobní zku&scaro n;enosti? To asi sotva, ale o to Vám přece vůbec nejde, že ano? Vy jste buďto blázen, nebo prach sprostý lhář, spíše ale obojí! Myslíte si, že Vám tyto lži bude někdo věřit? Vždyť to co píšete jsou naprosté nesmysly, které Vám čtenář neuvěří, i kdybyste tvrdil, že je to pravda a že jste v Rusku byl!

To samé lze konstatovat o Vašem tvrzení, že …žijí v malých bytech, dokonce i v tzv. komunálkách, které obývá třeba deset rodin, každá obývá jednu místnost a společné mají kuchyni a sociální zařízení. Zieglere, prožil jsem v Rusku (přesněji v Sovětském svazu) skoro sedm let a život Rusů jsem poznal rozhodně lépe, než Vy. Tak abych některé věci uvedl na správnou míru.

Samozřejmě, že někteří občané v Ruské federaci žijí i v tzv. „komunálkách“, na tom ale není nic mimořádného. Ostatně i ve Vašich USA žijí lidé v maringotkách, obytných přívěsech, v bytech o 30 m2, kde mají společné kuchyně a také sociální zařízení. Není třeba významně zmiňovat, že v RF žijí lidé ještě i v komunálních bytech. Nicméně, nebyl byste to Vy, abyste si nejen nepřisadil, ale abyste nepsal vyloženou lež. Zieglere, když píšete uvažujete při tom, používáte také mozek (pokud vůbec nějaký máte) , nebo máte čtenáře za úplné blbce? Jak můžete napsat, že lidé žijí v komunálkách, které blíže nepopíšete, ale tvrdíte, že je obývá třeba i deset rodin, každá v jedné místnosti! Píšete úplné nesmysly, když komunální byty klidně zaměňujete s tzv. „ obščežitiem“ tedy s ubytovnami. Ano, i tam ještě někde mohou rodiny žít takto „pospolitě“. Ne všichni jsou bohatí, ne všichni jsou šťastni!

Pokud ovšem máte všech pět pohromadě (což se obávám) tak musíte vědět, že i u nás není všechno úplně ideální, že lidé a celé rodiny ještě také žijí v pavlačových bytech či jiných více či méně vyhovujících prostorách, nebo také na ubytovnách, že to není nic mimořádného, protože takto žijí lidé po celém světě, dokonce i ve Vašich zbožňovaných a zidealizovaných státech, ne jenom Vámi tolik nenáviděném Rusku!

Je zřejmé, že si tuto kritiku ani nedáte za rámeček, ani že se jí budete zabývat, natož abyste změnil svou svéráznou, lživou a provokativní publicistickou rétoriku. Říká se, že srážka dvou aut není tak nebezpečná, jako srážka s blbcem. Ve Vašem případě na něj narážíme vždy, když čteme Vaše zhovadilosti. Je jen škoda, že při svých srážkách s rozumnými lidmi a jejich reakcemi jste ještě neprozřel. Jak byste ale mohl, když Vám chybí to podstatné: čestnost, pravdivost a objektivnost! Tož asi tak, Zieglere!

S pozdravem

Jiří B a ť a , 10. dubna 2017

Facebook komentáře