Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Ukrajinské vedení se opravdu snaží splnit přání svých přátel z Bilderbergu: snížit stav obyvatel celé planety. Oni už začali!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Tento email s přílohou jsem dostal jako nevyžádaný, nicméně jej přijímám s velkou pokorou a smutkem, neboť dokumenty v příloze (viz níže) jsou nejen strašné a žalující, ale potvrzují, že fašismus na Ukrajině má skutečně „zelenou" a že se pomalu ale jistě rozlézá celou Evropou. Kolik zbývá času, aby se dostal také k nám?

  • ukrajinske-vedeni-se-opravdu-snazi-splnit-prani-svych-pratel-z-bilderbergu-snizit-stav-obyvatel-cele-planety-oni-uz-zacali2

Fotodokumentace v příloze je drsná, otřesná a pro slabé žaludky nestravitelná. Přesto si myslím, že je zapotřebí tyto dokumenty zveřejnit a šířit, protože je ještě dost lidí, kteří si myslí, že na Ukrajině válčí ukrajinská armáda s Ruskem a ne s vlastními, tedy ukrajinskými občany s tím, že mají ruské kořeny a mluví rusky! Tady je důkaz, jaký je to strašný omyl!

Tyto dokumentační snímky jsou také určeny takovým zaprodancům, jako je Schwarzenberg, Štětina, Vondra, Bursík, Zaorálek, Langšádlová a desítkám či stovkám dalších, co fandí západu, Ukrajině a jejím vůdcům a brojí proti Rusku a Putinovi. Přeposílám pouze s osobním, výše uvedeným dovětkem a následující komentář neznámého autora přebírám z obdrženého textu v emailu, zde:

Předpokládám, že fašisti z ČT24 toto určitě nemohli vidět. Já vím, oni se hájí slovy „My takoví nejsme, my pouze moderujeme, co nám donesou na stůl." Na to ovšem už musí být kur... žaludek, aby to člověk strávil. To raději půjdu pod most a žebrat, než se propůjčit takové sviňárně a oblbovat národ. Ale jak pravil klasik: peníze nesmrdí!

Tak likvidujte dál společně s udatnou Ukrajinskou armádou proruské separatisty, podobně jako Hitler likvidoval Židy, Slovany, Cigány, postižené a nemocné. Strašné na tom je, že tito tzv. separatisté jsou Ukrajinci s ruskými kořeny, kteří se nehodlají podrobit žádným fašistům, ať už přijdou z Kyjeva, Berlína, Paříže nebo USA. Vést občanskou válku a partyzánský boj na rozdíl od českých zbabělců umí tito lidé dokonale.

Podobnými separatisty semohou stát i Slováci maďarské národnosti, žijící na jihu Slovenska. Také je půjdou obránci pseudodemokracie vraždit, střílet a bombardovat?

Pozor = příloha ukazuje pravdivé, skutečné záběry ze současné Ukrajiny, neznámý autor je obdržel od člověka původem z Ukrajiny:
Fotodokumentace z přílohy e-mailu 

Facebook komentáře