Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Otevřený dopis europoslanci Pospíšilovi

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Pane europoslanče Pospíšile,

po přečtení podstatné části Vašeho rozhovoru, který jste poskytl do XTV panu L. X. Veselému se potvrdil můj názor, že mezi českými politiky, vedle Vašeho eurokolegy, demagogického podvraťáka J. Štětiny, není většího politického parazita, vych...ého kariéristy, rusofoba a pokrytce, adoranta západní politiky USA a NATO, než jste Vy.

Asi nebudete s těmito přívlastky souhlasit, možná budete i protestovat, ale to je tak asi všechno, protože pravda zůstane pravdou.

  • otevreny-dopis-europoslanci-pospisilovi

Vzhledem k tomu, že nemáte rád Rusko a Rusy, ocituji Vám jedno jejich příhodné přísloví: „ Pravdě rot nezakrojiš“ což v češtině znamená: „Pravdě ústa nezavřeš!“ A to je Váš případ, pane europoslanče. Vězte, že pravda vždy vyjde najevo, ostatně i Vy jste nepochybně vyznavačem Havlova vzletného : Pravda a láska zvítězí, znáte... to, že? To, jaký jste, není to totiž jen můj názor, ale názor většiny občanů: bezcharekterní kariérista, prozápadní eurohujerista, protiruský aktivista. Prostě křivák k pohledání. Kdykoliv v poslední době otevřete ústa, tak nemluvíte o ničem jiném, než o tom, jak si věříte, že TOP 09 v eurovolbách určitě uspěje, jak je Evropská unie pro nás prospěšná, jak nám pomáhá, což podle Vás prý pochopí každý člověk i bez vzdělání svým selským rozumem. A že, jak tvrdíte, Rusko je stále natolik nebezpečné, že je třeba mít se před ním na pozoru!

Pane europoslanče, honosíte se titulem JUDr. čímž jaksi dáváte na odiv své vzdělání (po hříchu dosažené v nechvalně známé ZČU) a předhazujete nám, prostým občanům, jací jsme nevzdělanci když říkáte, že selským rozumem prý můžeme pochopit, jak je pro nás EU prospěšná a jak nám pomáhá. Lžete, až se Vám od huby práší, pane europoslanče, protože pokud je Evropská unie někomu prospěšná, pak hlavně Vám, Štětinovi, Šojdrové, Jourové apod. Je sice pravda, že by EU mohla být tím, za co ji vydáváte, nebo byla v době, kdy jsme vstupu do EU rozhodovali v referendu. Od té doby se toho změnilo tolik, že z původní vize o EU zůstalo ubohé torzo a politická fraška. EU se stala mocenským centrem, které má za cíl přetvořit Evropu, resp. její národní státy k obrazu svému. EU ne že diktuje, ale přímo přikazuje a nařizuje přetvářet národní zákony, způsoby, zvyklosti a mentalitu občanů členských států, vytváří multikulturní podmínky ke vzniku islamistické Evropy. Evropské dotace, kterými se často oháníte, jsou jen demagogickým ohlupováním lidí, že se prý bez EU neobejdeme, protože nebýt dotací EU, tak si prý ani neškrtneme. Lež má krátké nohy, pane Pospíšile, je totiž dokázáno, že to co do pokladny EU vložíme či odvedeme ve všech formách jako základní povinnost členského státu se nám nikdy, opakuji nikdy nevrátí!

Nesnažte se odvolávat na selský rozum občanů, protože ten je příliš břitký, emocionální, ale také racionální, aby snadno pochopili, že nám „valíte šrouby do hlavy“! Nejhorší na tom však je, že o naší existenci, naší svobodě a našem životě rozhodují lidé, kteří nebyli nikým z nás voleni, kteří si svévolně, „z moci úřední“ přivlastňují práva, které jsou na úkor občanů členských zemích, zvláště těch postkomunistických. Jejich, resp. Vaše rozhodování lze srovnávat s neřízenou střelou, kdy někomu tzv. „rupne v bedně“ a EU či EK vydá příkaz, která jde proti národním zájmům členských států a jejich občanů.

Z falešné loajality a trapným podbízením se západním politikům, vystupujete jako zfanatizovaný, zášti plný nepřítel Ruska, které se podle Vás chová jako agresor a proto prý západem vydané sankce mají smysl. Upřímně řečeno, mají jen nepatrný a Vy to dobře víte, pane Pospíšile, ale nemůžete tento fakt přiznat, protože by to znamenalo drtivý neúspěch protiruské agresivní politiky americké administrativy, včetně prezidenta Trumpa. Že jsou sankce k ničemu ukazuje fakt, že např. známá německá firma Mercedes otevřela v Rusku výrobní linku. Vy pane Pospíšile, jste tuto skutečnost přešel s tím, že jste to „nezaznamenal“ a zbaběle jste prohlásil, že se „asi jedná o něco, na co se sankce nevztahují“.

Takže podle Vás, když někdo ze západu, sankce nesankce, něco obchodního v Rusku zrealizuje tak to prostě zdůvodníte tím, že se na to sankce nevztahují. Máte nás asi za blbce, pane Pospíšile když si myslíte, že toto Vám můžeme věřit. Vy jen tlacháte nesmysly o tom, jak jsou sankce nutné, prospěšné, úspěšné a mnohé západní státy s Ruskem dál vesele obchodují, investují atd., jen my se však musíme jako obvykle hrbit a poníženě se přizpůsobit „nařízení shora“! Pane Pospíšile, nejsme blbí, ani slepí či hluší a když už se odvoláváte na selský rozum nás občanů, tak i tím selským rozumem jsme schopni rozpoznat, jak ty Vaše „úspěšné, účelné a potřebné“ sankce „zcela zlomily Rusko“ a jak tvrdě padlo na držku, jak byste si jistě přál, že pane europoslanče? Jenže opak je pravdou, sankce Rusku více pomohly, než mu uškodily! To je k vzteku, že?

Konstatujete, že Rusko porušilo mezinárodní právo, na Krymu se chová, jako by mu patřil. Ale on mu skutečně patří, pane Pospíšile, ale Vy jste natolik rusofobně zatížený a omezený, že nejste sto pochopit, že Krym je skutečně ruský a nebude tomu jinak! Tvrdíte, že se tam porušují práva etnických a různých menšin, viz třeba Krymští Tataři, kteří tam prý jsou Ruskem „velmi tvrdě diskriminováni“. Dodáváte, že to je fakt. Pokud je to fakt, pak předpokládám, že máte také dostatek důkazů, k jaké „tvrdé diskriminaci“ vůči Krymským Tatarům dochází! Tak sem s nimi, pane Pospíšile, ať se pobavíme! Nezajímavé, či spíše ubohé je také Vaše stále omílané tvrzení, že Rusko činí provokace proti Ukrajině v Černém moři a jeho chování je dál expanzivně rozpínavé.

Zoufalí lidé činí zoufalé závěry, což je Váš případ, pane europoslanče. Na Rusko jste již vykydal tuny a vagony hnoje pomluv, lží, výmyslů, ničím nedoložených tvrzení, ale ani jednou jsem neslyšel, že byste také stejně zapáleně zkritizoval, nebo se negativně vyjadřoval o Ukrajině, USA nebo NATO, které se chovají, jednají a konají mnohem drzeji, provokativněji a agresívněji, než Rusko. Od Vás v tomto smyslu nepadne jediného slova nesouhlasu, odporu či kritiky, abyste snad neupadl v nemilost Vašich chlebodárců. Jinými slovy, ze strany západních subjektů, resp. sfašizované Ukrajiny je podle Vás všechno OK, oni mohou vše, navíc NATO a amíci jako cizí subjekt na cizí půdě, zatím co Rusko nesmí nic, ačkoliv je doma!

Ty Vaše odrhovačky a bláboly o Ruskem „porušování mezinárodního práva“, ty si nechejte (chtěl jsem říct pro své děti, ale to je jaksi mimo Vaše reálné možnosti, pokud se nemýlím), tak si je nechejte pro své zhůvěřilé voliče, aby měli více důvodů Vám dát svůj zatracený hlas ve volbách! Oháníte se se zkušenostmi se Sovětským svazem z roku 1968 ‚kde jste asi byl v tu dobu?) a proto prý musíme hájit mezinárodní a lidská práva, což by nám nemělo být úplně jedno. Tvrdíte, že „ Rusko se pořád vůči Ukrajině chová nepřijatelným způsobem, je vůči němu agresorem!“. Můžete prosím, uvést alespoň jeden jediný, reálný případ, jak tvrdíte, že se Rusko „pořád“ chová vůči Ukrajině nepřijatelným způsobem, či dokonce, že je vůči němu agresorem? Vy máte jen plnou hubu pomluv, lží, nepodloženého tvrzení, abyste mohl velkohubě prohlašovat, že vůči Rusku musíme nějakým způsobem zasáhnout. Apropó, kdo je to „my“? To jako „my Češi“ máme zasahovat proti Rusku? To jako bychom na ně šli s Žižkovými palcáty a vozovou hradbou? No jestli ano, tak až po Vás, pane Pospíšile, až po Vás!

Vaše obavy, pane europoslanče, že když budeme ignorovat porušování mezinárodního práva, tak se bude opakovat rok 1968, jsou pane europoslanče tak hloupé, laciné, směšné a vzhledem k Vašemu vzdělání tak strašně ubohé, že se tím dostáváte (vlastně Vy tam už jste) do roviny pošetilých válečných štváčů z padesátých let minulého století, které si ovšem Vy nemůžete pamatovat. Nebo si myslíte, že jednání USA v zemích, jako je Lybie, Irán, Irák. Afghánistán a mnoha dalších je mírumilovné a v souladu s mezinárodním právem? Vašimi postoji, jednáním a podlézáním se nejen totálně zesměšňujete a ztrapňujete, ale stavíte do role užitečného idiota! Chápu, že Vám to asi nevadí, hlavně že plníte zadání, úkoly a cíle těch, co jsou za Vámi a které či kteří jsou Vám nejen přednější, ale i milejší, protože kromě ostudy z toho máte také nesmírný prospěch.

Takže závěrem pane eurposlanče Pospíšile, s těmi Vašimi přiblblými „poudačkami“ o EU, Rusku, Ukrajině atd., jděte do pryč, nejlépe do Brusele, kam se, (alespoň v to doufám) po volbách dostanete a klidně tam můžete zůstat, dokonce i na „furt“. Většině občanům rozhodně nebudete chybět, spíše naopak.

 

Jiří B a ť a , 12. dubna 2019

Facebook komentáře