Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Fanatické bláznovství

Nejdřív čtěte a potom si pusťte video v příloze.

Přeposílám, protože si tolerantně myslím, že muslimové mají právo na své zvyky a "kulturu". Ale pouze doma, ve svých, tedy muslimských zemích. Plně souhlasím s výzvou australského premiéra k muslimům - buď se přizpůsobte mravům země, která vás přijala, nebo se vraťte domů!

  • fanaticke-blaznovstvi

POZOR! je to drsné co nás čeká, pokud budeme nečinně přihlížet. Pokud má tato banda primitivů ovládnout svět a zatím se jí to beztrestně daří, tak nás a naše děti a vnuky čeká krutá budoucnost. Muslimové mají zakázanou antikoncepci, tak se neustále množí a roztahují se do světa.

Přeposílejte to, snad to změní naši apatii... NIKDO TO ZA NÁS NEVYŘEŠÍ!!!!!!!!!!!!!!

DALŠÍ NÁZOR: Už je to tady! ....a pokud to je opravdu ve Vídni, tak tomu rakouské úřady jenom přihlížejí??? Není přece možné být nečinní, aby tomu odpovědní činitelé v evropských zemích přihlíželi! Jen si vzpomeňte, kolik kamínků do mozaiky o tom reálném nebezpečí již mailovou poštou postupně proběhlo!!! A jde o co ? Aby si muslimská mládež zvykla na krev, až bude poslána podřezávat nás domovské Evropany ve vlastních zemích? Myslíte si někteří, že přeháním hodně? Budeme nečinně čekat, až se to začne dít u nás a pak se věrni tradici zavřeme doma a budeme čekat, až to bude řešit někdo za nás ??? A nezačíná to souhlasy se stavěním mešit po Evropě? A co spousta Evropanů dělala za scény, když nedávno Švýcaři v referendu odmítli stavby mešit! Opravdu to jsou xenofobní názory, nebo si ti "zastánci práv" nevidí na špičku nosu, jako v případě posuzování některých našich "spoluobčanů"?

Jakže to je s tím podřezáváním větve na které sedíme...??? Kde končí sranda??? Kam zapadlo nedávné varování premiérky Angely Merkel a dokonce i poněkud nesmělé poznámky papeže Racingera? Tak to pošlete dál a hlavně připojte svůj názor nebo alespoň souhlas! Nejsem příznivcem podobných akcí, ale přece musíme mít nějakou odpovědnost - už s ohledem na děti a vnoučata. Ustupování násilí musí mít své hranice! Tak žádný strach - dnes už žijeme ve svobodné zemi, kde je zaručeno právo na názor. Přeposílejte to kam můžete, snad to změní naší apatii... NIKDO TO ZA NÁS NEVYŘEŠÍ !!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře