Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Další adept na Nobelovu cenu míru?

Dalším příspěvkem k „evropským hodnotám“ bude i chystaná (a také již patrně započatá) novodobá „Berlínská zeď“.

Ta ozdobí část rusko-ukrajinské hranice, ovládané Kyjevem. Premiér Jaceňuk byl osobně přítomen zahájení této „mírové stavby“ na kterou kromě oligarchy Kolomojského, přispěla jistě svými dotacemi i Evropská unie, podobně jako podpořila svými „eurofondy“ výstavbu koncentračních táborů na území Ukrajiny.  

  • dalsi-adept-na-nobelovu-cenu-miru

Snaha vybudovat na východě země izolovanou enklávu jako v Gaze, je přes Kolomojského údajně konzultována i s izraelskými „odborníky“, kteří mají s podobnými zdmi bohaté zkušenosti. Nám by to v podstatě mohlo být úplně jedno, co si Jaceňuk nebo kdo jiný na Ukrajině postaví, ale má to jeden háček, vlastně pořádný hák. Jak známo, EU by se, podle madam Merkelové, měla podílet na konsolidaci  událostí na Ukrajině a finančně dotovat z fondu, na který přispívá každý členský stát EU.  Ukrajina je a bude ještě ve velkých potížích, neboť její ekonomika je v totálním rozpadu.

Členské země EU budou dotovat Ukrajinu, aby se neztratila z mapy světa, na druhé straně idiotmann A. Jaceňuk, t.č. premiér, nechává za těžké miliony stavět výše zmíněnou  Berlínskou zeď, i když zřejmě nebude betonová, ale jen z ostnatého drátu, víc jak tisíc metrů dlouhá. Ptám se tedy, na co máme přispívat na Ukrajinu, zda na záchranu její ekonomiky, nebo na ostnatý plot kolem ruských hranic? Na druhé straně je otázka, zda vláda Ukrajiny v čele s tímto machrem již oficiáoně předložila a požádala OSN o schválení a potvrzení státní hranice Ukrajiny, které ještě do léta nebyly v OSN registrovány. Nicméně pan Jaceňuk zřejmě počítá, že na určení hranice, zvláště s Ruskem, bude stačit plot z ostnatého drátu, silně a jasně vyznačený do map světa. Jak vidno, leží mu na srdci jediné, blaho a mír lidu Ukrajiny. Teď budeme s napětím očekávat, kdy že tento mírotvůrce bude, nejspíš „po zásluze“, nominován na Nobelovku!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře