Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

A co když je to všechno jinak, paní Stehlíková?

Paní Stehlíková, pozorně jsem si přečetl v ParlamentníchListech.cz Vaše pojednání na téma exploze ve Vrběticích a okolnosti s tím související, přečetl několik Vašich chucpe perel, které jste vypustila ze své poněkud slušně řečeno, nedostatečně vyčištěných úst (doporučuji ústní vodu ODOL) jak na adresu českého prezidenta Zemana, tak také na ruského prezidenta Putina. Říct o nich (o těch perlách), že se nemáte za co stydět je slabé slovo,Vy byste se za ně měla propadnou do země a rovnou do pekla! Neznám a ani nechápu Vaši averzi, nenávist, ne-li přímo odpor k oběma prezidentům, ale pokud jste k nim vyjádřila svůj názor, mohu jej sice jako názor přijmout, nicméně s nimi souhlasit nemohu, ba dokonce proti takovým názorům přímo protestuji.

  • a-co-kdyz-je-to-vsechno-jinak-pani-stehlikova

A vůbec nejde o to, že se vyjadřujete k prezidentovi Zemanovi nebo ruskému Putinovi, ale jde o to, že melete nesmysly, lži, smyšlené konspirace, urážky, prostě je to od Vás naprosté chucpe. Jste chytrá, ale hloupá současně, jste sebevědomá, ale naivní zároveň, máte vysokoškolské, společenské vzdělání, ale ač žena, k hlavám státu se chováte jako hulvát, lidská spodina, a ubožák bez vychování.

A pokud se domníváte, že svými názory snad říkáte něco hodně pozoruhodného, pak opak je pravdou! Jsou to morální zvratky, které najdou ocenění jen stejně smýšlejících lidí, jako Vy. Nemluvě o tom, že ve Vašich duchaprostých názorech není nic osobního, nic z vlastní hlavy, ale všechno jen papouškujete od přátel z pražské kavárny, havloidů, pravdoláskařů a ubožáků z Miionu chvilek. Jste nejen směšná, ale především ubohá! Proč?

Připomenu Vám něco, co jste si asi po sobě nepřečetla, protože žádný soudný člověk, notabene intelektuál, by to neřekl a nedal médiím k dispozici: Prezident Zeman vymyslel dvě vyšetřovací verze výbuchů – jednu s Rusy, druhou bez Rusů, ptám se tedy, máte lepší vysvětlení, nemáte-li důkazy? Prezident tím brání cizího agresora, máte pro své tvrzení o agresorovi důkazy? Rusko účast svých důstojníků na tragédii ve Vrběticích popírá, máte snad důkazy o tom, že tam ti důstojníci skutečně byli? Prezident Zeman kope za Rusko a usiluje o návrat České republiky do ruského područí, čím chcete doložit své lživé, smyšlené tvrzení?

Prezident Zeman podporuje dezinformační úsilí aby po boku Putina zazářil, aby udržel u moci své lidi a zajistil jim pohádkové bohatství z ruských energetických penězovodů, papouškujete útočná slova politiků z ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a dalších, je to snad závist, že oni ano a Vy ne? Apropó, mnohem více se naši politici napakovali z privatizace, restitucí, tunelů a podvodů po r. 1989, Rusko jim nic nedá, protože nemá proč! Putin Zemanovi platí a finančně ho podporuje ve volbách! A to víte jak a máte ke svému tvrzení nějaký důkaz, Vy intrikářko?

Zeman a Putin se potřebují navzájem, protože mají hodně společného, neboť podle Vás oba prý pohrdají ústavou, okázale překračují pravidla, nabourávají demokratické instituce, ponižují a ubližují oponentům s neskrývaným sadistickým potěšením a probouzejí v davech ty nejnižší pudy. Bravo, moralistko! Víte o čem píšete nebo mluvíte, osobo?

Již jsem zmínil, že jste studovaná, tak byste mohla vědět, co je sadismus a co jsou nízké pudy a neostrakizovat někoho z takových věcí! Prezident Zeman není způsobilý vykonávat úřad prezidenta, protože dlouhodobě využívá Pražský hrad k prosazování ruských zájmů v Česku, v EU a ve světě. Ještě že má ten Hrad, že?Jen jste zapomněla dodat, že to prosazování ruských zájmů ve světě se setkává s mimořádným úspěchem, západní státy vč. USA na to konto ruší všechny sankce vůči Rusku, uzavírají s Ruskem výhodné obchodní smlouvy, USA a NATO díky tomu stahují svá vojska od ruských hranic, všichni pějí častušky a pijí ruskou vodku na úspěchy M. Zrmana!

Nebo že bych se snad mýlil, vědmo? Parlament by měl podat na prezidenta Zemana ústavní žalobu pro velezradu a usilovat o konání předčasných prezidentských voleb spolu s volbami sněmovními! Nejste normální, paní doktorko! Vysvětluji si to několika důvody. Jednak proto, že jste díky přímluvě Václava Havla (proč asi?) za neobvykle krátkou dobu 4 let dostala české občanství, což Vám umožnilo vstup do společnosti a velké politiky, dostala jste se mezi liberálně-konzervativní politiky, kteří podporují západní demokracii, politiku USA, NATO a EU, které se pro Vás staly ideovou modlou a v rámci loajality jste zaujala rusofobní postoj a antiruskou rétoriku.

V demokratickém státě nic mimořádného, pokud se také chováte a vyjadřujete k představitelům státu slušně, korektně a s úctou, což není Váš případ. Vaše silná, možno říct až nepříčetná animozita vůči prezidentu M. Zemanovi asi vyvěrá i z toho, že prezident Zeman je odpůrcem legalizace požadavků 4% menšiny, tedy občanů LGBTI a jejich „Pochodů hrdosti“, což není nic jiného, než nechutné divadlo pro stejně úchylné diváky.

A pokud se nemýlím paní doktorko, tak jste již dlouho rozvedená (!) a nějak se vymyká normálu také skutečnost, že zrovna Vy jste byla oceněna cenou bePROUD za celoživotní přínos komunitě leseb, gayů, bisexuál, transsexuálů (LGBT). To o Vás něco napovídá, nemyslíte? Další, velmi závažný důvod, proč si myslím, že nejste normální je, že roli zavilého nepřítele obou hlav státu Zemana a Putina, roli antiruského rusofoba jen hrajete! Mnoho indicií nasvědčuje tomu, že jste či můžete být zapojena do ruských rozvědných sítí agentů v ČR. Vaše okázalá prozápadní politika, nadbíhání pravicově opoziční politice, hrubá, urážlivá, prozápadně laděná kritika M. Zemana a V. Putina nasvědčují tomu, že hrajete roli ruského provokatéra, který má škodit vzájemným vztahům mezi oběma státy.

Jinak si lze jen těžko vysvětlit, proč se tak enormně zapojujete a angažujete do české, resp. antiruské politiky, proč se svými výroky snažíte rozdmýchávat nevraživiost mezi ČR a RF! Jste až příliš podezřelá z vašich aktivit, které směřují ke zhoršování vztahů mezi oběma státy. I ta neobvykle krátká doba udělení českého občanství je více než podezřelá. Přišla jste z SSSR jak nicka, za pouhé 4 roky jste se stala občankou naší republiky díky přímluvě po záhadném „přátelství“ s V. Havlem.

To, že jste měla v Moskvě vystudované lékařství jistě nebylo důvodem k udělení českého občanství, neboť v r. 1993 bylo naše zdravotnictví ještě stále na vysoké úrovni (ve srovnání se současností). Asi budete muset veřejnosti a nejen jí, mnohé vysvětlovat, pokud chcete dokázat, že nejste zapojena do rozvědky GRU, jako ti dva agenti-kolegové ve Vrběticích!

Jiří B a ť a , 1. května 2021

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře