Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Reakce na dopis třech aktivistek předsedovi vlády ČR

Anno Hradilková, Michaelo Valentová a Magdaleno Martinovská,
chci reagovat na Váš

Otevřený dopis premiérovi ČR kvůli přijímání uprchlíků ze dne 25.5.2015


 a v návaznosti na jeho text se chci zeptat, zda si uvědomujete, že ostatní občané ČR, kteří Váš pamflet zrádců a kolaborantů nepodepsali, budou v případě vyhovění vlády Vašemu požadavku po signatářích požadovat, aby si muslimské běžence vzali do svých domovů, poskytli jim veškeré potřebné prostředky, které jsou nutné k životu - t.j. ubytování,  stravování, odívání, výuku českého jazyka, náklady školného a na zdravotnické služby z vašich vlastních prostředků ?
Dále bych se chtěl zeptat, kdo vás financuje ? Kdo vám dal souhlas, abyste jménem občanů ČR oslovovali nejvyšší představitele ER a EK  a vládu ČR tak vydíraly ??? Koho zastupujete ? Čí jste pátá kolona ?


  • reakce-na-dopis-trech-aktivistek-predsedovi-vlady-cr

Nemáte pocit, že vynucujete něco, co si velká většina národa nepřeje a že k takovému rozhodnutí je potřeba, aby se občané vyjádřili v referendu ? Uvědomujete si, že jste vlastizrádci stejného kalibru, jako byli komunističtí funkcionáři, kteří v r. 1968 pozvali proti naší zemi vojska SSSR? Vy  a všichni pod pamfletem podepsaní si říkáte demokraté ? Jak si opravňujete právo mluvit za 10  milionů občanů ČR ? Byli jste zvoleni občany, abyste jejich jménem oslovovaly vládu a zasláním kopií Tuscovi a Junckerovi ji vystavovaly tlaku EU ?
 
Je vám známo, že veškeré problémy zemí obyvatel blízkého východu a severní Afriky jsou důsledkem násilného  prosazování amerického způsobu lidských práv a demokracie militantními a finančními kruhy USA a některých zemí NATO v posledních 20 letech, kdy po jejich "pomoci" zůstaly tyto země rozvrácené a zničené se statisíci mrtvol a pro uprchlíky mnohde neobyvatelné, ve všech napadených zemích americkou demokracií jsou občanské války, které nutí obyvatele utíkat ? Ptají se těchto lidí, jestli vůbec mají o takový způsob života zájem? A vše bez mandátu RB OSN ! To je snad posláním "obranného" paktu NATO ? Nezdá se Vám, že je naše republika ve špatné společnosti, ze které by měla co nejdříve odejít jednou pro vždy ?

Není vám hanba požadovat po vládě a potažmo po občanech ČR, aby tyto následky americké imperiální politiky řešili přijímáním uprchlíků, mezi kterými bude jistě mnoho členů ISIS, vyslaných do Evropy jako pátá kolona  muslimských teroristů ? Uvědomujete si bezpečnostní riziko pro ČR i celou Evropu ? Nebo máte v hledáčku tučné příspěvky státu pro NNO, které se budou o imigranty starat ? Již zde máme asi 400 tisíc nepřizpůsobivých domácích občanů, z nichž převážná většina nikdy nepracovala a pracovat nebude, o jejíž začleňování se stará řadu let několik desítek "začleňovacích" neziskových organizací bez jakéhokoli výsledku a přitom náklady na jejich činnost představují asi půl miliardy korun ročně.

Kde seženete práci pro uprchlíky, kteří jsou většinou negramotní, práce neznalí a zvyklí většinou pást kozy a ovce ? Nebo se těšíte, jak Vás budou hromadně znásilňovat třeba i na veřejnosti, jak to známe ze Švédska?

Nespletly jste si náhodou adresu, na kterou jste měly svou žádost poslat ? Neměl by se o záchranu těchto lidí v první řadě postarat ten, kdo ji zavinil?

Obraťte se laskavě na J.E. Andewa Shapira, mimořádného a zplnomocněného velvyslance USA v ČR se žádostí, aby jeho vláda přestala rozvracet jednu zemi za druhou a nevměšovala se do vnitřních záležitostí jiných zemí a starala se pouze o své území za Atlantikem a s ostatními zeměmi spolupracovala na základě rovnoprávnosti a vzájemné mírové spolupráce a spoušť, kterou způsobila svými vojsky v arabských a afrických zemích od r. 2003 pomohla těmto zemím opět vybudovat a žít s nimi ve vzájemné úctě a spolupráci. Jen tak můžete zajistit, aby nebyli uprchlíci v Evropě  a na celém světě byl mír.

Místo toho prezident Obama prohlásí, že všem zemím, které nebudou dělat to, co chtějí USA, "zakroutíme ruce". Ještě, že neřekl krky. Ale podle dosavadní praxe to jistě myslel.
Pod takový dopis bych se podepsal i já a většina slušných a poctivých občanů ČR.
To ale asi chci od Vás příliš. Takový čin bych od Vás považoval za hrdinství. To, co jste učinily, je podlá zrada národa. Dokonce si myslím, že tento dopis není ani z Vašich hlav, pravý autor se skrývá v seznamu připojených osob.

Nejvíce mě zarazil podpis Mons. Malého. Aby se církev starala o to, co je jejím posláním, to jsem do úmrtí p. Kardinála Tomáška nezaznamenal. Místo toho má plnou hlavu restitucí a nyní i podporu militantního Islámu. Myslí si snad pan světící biskup, že ŘKC a Islám budou mírově koexistovat ? Nebo snad bude p .Mons. Malý ajatolláhem v ČR? Co bude říkat, až muslimští bojovníci začnou bourat chrám sv. Víta, Vojtěcha a Václava  a muezín bude 5x denně halekat z ochozu věže pražské mešity a uřezané hlavy našich "nevěřících psů" budou navěšeny na plotech a zábradlích pražského nábřeží?

Těším se, že takový otevřený dopis, který budete adresovat na tu nejsprávnější adresu (kopie můžete zaslat i Tuscovi i Junckerovi i samotnému Obamovi a Kongresu USA) brzy uvidíme v našich mainstreamových médiích.
Nemám nic proti pomoci potřebným a ohroženým lidem. Ale invaze převážně mladých mužů (žen a dětí je tam poskrovnu),
kteří mohou být vyslanými buňkami islámských teroristů je bezpečnostní riziko pro všechny občany ČR a Evropy. Kdo těmto "chudákům" dal desetitisíce dolarů na zaplacení cesty, když o všechno přišli a jsou tak chudí, že doma nemohou žít ?

Vlastizradu mají na svědomí vlastizrádci !

Jaroslav Martínek, důchodce

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře