Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Otevřený dopis politikům České republiky.

Páni a dámy poslanci a senátoři, členové vlády ČR.

Kdy už nám budete říkat pravdu? Všichni normální občané vědí, že podporujete největšího světového agresora a posloucháte ho na slovo, jen vy, naši politici a veřejné sdělovací prostředky lžete, jako AMERIČANÉ. Kdo ponese odpovědnost za zdržení se hlasování ČR k ruské rezoluci proti fašizmu v OSN? Jak to, že ČR daruje ukrajinským Banderovcům a fašistům zimní oblečení pro jejich vojáky? To je přímá podpora hnutí, která potlačují lidská práva. Kdo Vám to dovolil? To je z peněz daňových poplatníků! Nemáme ve státním rozpočtu peníze na základní potřeby občanů a Vy vyhazujete peníze na podporu fašistů! Pro naše pacienty nemají zdravotní pojišťovny peníze a vy léčíte majdanské zlosyny, kteří svrhli pučem, podporovaným CIA, zákonně zvoleného prezidenta Ukrajiny. Proč jste nepotřebné oblečení nevěnovali našim bezdomovcům, z nichž mnoho máte na svědomí vy zavedením exekutorů, které nemá v civilizovaném světě obdoby. A v Kyjevě a dalších ukrajinských městech pochodují Banderovci s pochodněmi, jak praví esesáci. Hitlerova duše jistě plesá. A Obamova také.

  • otevreny-dopis-politikum-ceske-republiky

Pokud vy nevíte, co se skutečně děje, nemáte ve vládě, Parlamentu, Senátu co dělat. Vy to ale moc dobře víte, a tak jste vlastizrádci, všichni, kteří k tomu mlčíte! Vedete naši zemi do záhuby. Jednou budete všichni souzeni za vlastizradu. Jak je možné, že velvyslanec USA se tajně stýká se zástupci našich represivních složek a dovoluje si úkolovat naši vládu ve vztahu ke korupci a spolupráci s nevládními organizacemi (pátou kolonou), kterou USA finančně podporují a žádný zástupce vlády k tomu nezaujme jasné veřejné stranovisko? Proč se p. Schapiro nestará o dodržování lidských práv a vyšetřování korupce v USA? Poslání velvyslance je snad trochu jiné. Toto je přímé vměšování USA do vnitřních záležitostí suverénního státu. A vy se bojíte českého Majdanu. Všichni jste odposloucháváni CIA a NSA. To si necháte líbit ? Lukašenko velvyslance USA vyhodil! Konejte, než bude pozdě!

Občané si to do nekonečna nenechají líbit a budete tu mít Majdan i bez podpory CIA. Občané za USA DO VÁLKY PROTI RUSKU NEPŮJDOU, TO SI PIŠTE! BUDETE MUSET JÍT BOJOVAT SAMI, SOUDRUZI! Ani ti, co dnes řvou proti panu prezidentovi a podporují prolhaného Schwarzenberga. Ti budou první, kteří někam utečou, hrdinové! Bude si muset nedostudovanej hajnej vzít kulovnici a mašírovat na Dombas sám! Buršíkové, Kocábové, Štětinové a jimi zblblí "umělci", kteří skoro všichni podepsali Antichartu a dnes ze sebe dělají hrdiny, utečou jak krysy z potápějícího se parníku.

V minulosti vždy umělecká frota patřila k vlastencům, nyní jsou to obyčejní vlastizrádci, žijící z peněz daňových poplatníků. Buď se chovejte jako zástupci svobodného suverénního státu, nebo se vzdejte mandátů a pusťte vládnout občany, kteří se nebojí. Do NATO jste zatáhli naši zemi bez souhlasu občanů, tak zase zařiďte vystoupení. I z EU! Proti TTIP také nic neděláte! Jak je možné, že veřejnoprávní média záměrně nepravdivě informují veřejnost o veškerém politickém konání doma i ve světě? Proč si za naše peníze, které musí každá domácnost pravidelně platit, musíme nechat líbit takovou hanebnost. Pokud to z titulu našich pověřených zástupců nenapravíte, zrušte placení koncesionářských poplatků ČT a ČRo a ať si je platí ti, kdo je poslouchají. Je nejvyšší hanebností, aby odepřeli prezidentu republiky vysílání v přímém přenosu a on musel používat soukromou Frekvenci 1. Kdo v této zemi má takovou moc, když si dovolí odmítnout hlavu státu. Všechny jejich důvody jsou irelevantní a směšné.  

Současně chci vyjádřit plnou podporu pplk.v.z.MUDr.Marku Obrtelovi k jeho vlasteneckému postoji, který pravdivě pojmenoval skutečnou politiku USA a NATO. Navíc je člověkem, který se přímo účastnil amerických válečných dobrodružství v mnoha napadených zemích a ví, co říká. Ubohá a hanebná vyjádření ministra obrany, poslanců z KDU ČSL Gabala a Zdechovského a poslankyně Černochové z ODS, zveřejněná na serveru Parlamentní listy, jen svědčí o tom, že jim o blaho naší země ani zdaleka nejde a že jsou chotni za jidášský groš celou zemi včetně jejich občanů prodat do otroctví americkému hegemonovi. Pokud mají jiné přesvědčení, než Marek Obrtel, tak jsou buď duševně nemocní a patří do péče psychiatrů, nebo jsou hanební vlastizrádci, kteří patří do vězení.

To platí nejen o těchto třech. Závěrem bych se chtěl zmínit o skutečnosti, kdy naše úřady před několika dny vydaly do USA jimi hledaného občana, který byl u nás zadržen. Již to je skoro dva roky, kdy občan USA v Brně-Ivanovicích brutálně vyvraždil čtyřčlennou rodinu svých příbuzných a uprchl do USA, kde byl po příletu zadržen. Na žádost našich orgánů USA nereagují a neustále vydání vraha oddalují.Proč naše orgány při žádosti o vydání zde zadrženého občana nepožadovali reciproční vydání amerického vraha z Brna? Co dělá MZV a MSpr? Bojí se! To je ta správná rovnoprávnost! Již nyní jsme vazaly a pokud se nepostavíme, budeme otroky! A to chcete někdo tvrdit, že to za dob RVHP a VS bylo horší? Možná na ten hajzlpapír a banány.

Když jsem v r. 89 zvonil klíči k tomu, co náš pravdoláskařský Havel z balkonu Melantrichu sliboval, nikdy jsem nepřepokládal, že to dojde až do takovýchto děsivých konců. Vězte, velká většina občanů vám nevěří! Změňte okamžitě své chování vůči naší republice, než bude pozdě. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě!

Jaroslav Martínek, důchodce

Ani tomuto Američanovi nevěříte? Obamův projev na Valném shromáždění OSN pobouřil i Paula Craiga Robertse, dřív jednu z klíčových postav Reaganova ekonomického týmu i zástupce šéfredaktora Wall Street Journal: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/roberts-je-sokujici-kdyz-prezident-usa-prednasi-nehorazne-lzi/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře