Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Imigrace v Evropě jako výsledek koloniální politiky západní Evropy a imperialistické politiky USA

Každému laikovi musí být jasné, že příliv negramotných, jazyk neznajících lidí, schopných vykonávat většinou jen ty nejjednodušší (spíše podřadné) práce, nemohou být pro jakoukoliv zemi přínosem, ale pouze zátěží pro sociální systém. Ve všech zemích EU je nezaměstnanost (tu menší, tu větší) i pro domorodé obyvatelstvo, které je gramotné, kde má skoro každý nějaké vzdělání a lidé jsou schopni vykonávat povolání a práce, které jsou v té které zemi potřeba. Větší množství barevných imigrantů v zemích západní Evropy je důsledkem jejich dřívějšího koloniálního působení, protože tito lidé pocházejí většinou z jejich původních kolonií. Jejich příchod do vyspělých zemí byl dříve zřejmě i reakcí na poptávku po levné pracovní síle.

  • muslimska-imigrace-v-evrope-jako-vysledek-imperialisticke-politiky-usa

Nyní dochází... k exodu ze zemí, které byly rozvráceny imperialistickou politikou USA, protože život v těchto zemích, zasažených vyvezenou americkou demokracií je zřejmě neúnosný. Jednak je rozvrácena infrastruktura, výrobní podniky jsou zničené, tudíž nezaměstnanost je obrovská a sociální podpora žádná, takže se nelze divit, že tamější obyvatelé utíkají jednak ze strachu o život, ohrožený válčením, jednak z vidiny lepších ekonomických vyhlídek v evropských zemích. To ale není důvod, aby evropské země tyto statisíce utečenců musely vstřebat, protože jejich přijetí je automaticky musí ekonomicky zničit, protože tlak na sociální podpory bude tak velký, že domorodé obyvatelstvo to nemůže utáhnout při zachování současné úrovně životní úrovně.

Amerika svým vojenským vynucováním obrany "svých" zájmů po celém světě vytváří pro Evropu neřešitelné problémy. Nemohu jinak, než říci, že to tak dělá záměrně, aby EU jako celek natolik vyčerpala, že ji nakonec také ovládne, jako svého otroka. Divím se, že to nevidí vlády zemí EU a nepostaví se USA jako evropská supervelmoc (EU má skoro dvojnásobek obyvatel oproti USA) a nevynutí si svým postojem spolupráci na základě rovnosti a vzájemné výhodnosti. Ale Brusel je zřejmě zkonstruován pod vlivem ze zámoří, protože proti tomu nic nedělá a vědomě vede naše země do jisté záhuby. USA se prohlásily za zemi mimořádných kvalit, která je předurčena vládnout celému světu a dělá vše pro to, aby toho dosáhla. A kdo s jejími záměry nesouhlasí, toho smete. Vždyť všichni víme, že důvody, pro které začaly USA na Blízkém východě válčit, byly vykonstruované jimi samotnými a ani OSN se tomu nedokázala postavit, protože ji ovládají také USA. Nakonec to dojde tak daleko, že jeden z vítězů protihitlerovské koalice hlasuje v OSN proti přijetí rezoluce, odsuzující fašizmus. A celá EU se zdrží hlasování, aby si to s nimi aspoň protentokrát nerozházela. Pouze protentokrát !!

Jediná záchrana světa je nyní v rukách Rusů a Číny, pokud nedostane rozum EU a Americe se nepostaví jako jeden muž. Skutečná III.SV by asi na naší modré planetě nenechala kámen na kameni. Peníze a moc jsou toho všeho původem.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře