Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Poslední Klausův výstřel?

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Ačkoliv jsou v médiích nyní omílány Zemanovy „iniciativy“, byli jsme opět svědky vrcholné megamanipulace. Pro méně informované, Havlův 1. polistopadový ministr financí – Klaus se odvážil sebe zachraňovat a tak sáhl v tisku na posvátnou modlu revoluce, když prohlásil, že „Havel byl vlastně reformní komunista“. Kolikrát však Havel Klause jmenoval ministrem si nevzpomenul. Koho tím vlastě chtěl tenhle miliony zaopatřený penzista dojmout , koho ohromit?

Chtěl snad ten zbytek naivní a díky jemu chudnoucí veřejnosti opět přivést na svou stranu nebo snad píchnout do páté kolony havlovců a pražské kavárenské společnosti? Nejspíše chtěl opět podpořit svou obehranou písničku, že jedině ON Klaus byl tou osobností, která chtěla zatočit s komunismem, ale díky Havlovi se mu vše nepodařilo a jsme tam, kde jsme? Zda Havel byl či nebyl reformní komunista je celkem jedno. Faktem je, že jmenoval JEHO Klause a dal zelenou jeho ekonomické reformě-zlodějně.

  • posledni-klausuv-vystrel

Tenhle největší lhář a manipulátor století má stále odvahu vylézat a šířit své bludy o standardní privatizaci, o tom, že zde žádný kapitál nebyl či, že JEHO zahlazovací amnestie gaunerům byla jedinečná. Původně byl bankovním úředníkem, který to dotáhl jen díky Havlovi nejen na ministra financí , ale později díky zblblé tehdejší veřejnosti i na poslance, premiéra a podvakrát na prezidenta. JEHO privatizace nebyla nic jiného než jednoznačná volební finta jak udržet ODS a sebe u koryt po mnoho let. Další jeho 100x opakovaná lež, že zde žádný kapitál nebyl, lze prokazat že byl. Penzijní úspory občanů u státu v roce 1994 měly hodnotu 2760 mld korun. Ale kdo tomu rozumí? O JEHO skvělé amnestii mohou žvanit jen amnestovaní gauneři a prorežimní propagandistická média se svými novinářskými poskoky.

Faktem je, že diletanta (premiéra) Klause odhalili ekonomové Chicágské univerzity již v roce 1995, kdy se je pokoušel oblbnout svou vizí o kupónové privatizaci či Fondu národního majetku, který právě začínal miliardy z laciných prodejů podniků prošustrovávat. Aby nedej bůh za jeho vlády rostla nezaměstnanost. Tentokrát si tedy Klaus dovolil sáhnout i na modlu největší důležitosti. Je už ale jiná doba, Havla dnes kritizují i jeho včerejší slouhové, co skončili bez poct a koryt. Proto je třeba využít této příležitosti a opět se vyšvihnout na výsluní? Jakoby toho Klausova majetku, obdivu a slávy stále nebylo dost.

Kde jsou tedy ti jeho voliči ODS dnes? Kde jsou ti naivní milovníci a ochránci Klause? Po 25 letech konečně prohlédli jaký je Klaus lhář, ješitný vědec, ale především gauner. Vážení čtenáři, Klausův odchod předpověděl již v roce 1994 navzdory tehdy celostátnímu velebení veřejnosti i médií exulant, filozof a politik Ivan Sviták v pořadu režiséra Chauna – Léčba Klausem!

A opět je zajímavé kolik prostoru mu k těmto novodobým manipulacím poskytl celostátně stále ještě obdivovaný servírovací plátek, jenž je dnes prý stejně zaručeně objektivní a nezávislý na svém novém vlastníkovi. Jenže někteří z nás dobře vědí na jakém podfuku vznikl a jakými odchovanými novinářskými přitakávači Klausova režimu je dodnes vybaven. Sví k svému. Ne Havel, ale Klaus vytvořil Kožené, Salzmany, Kellnery, Tykače, Bakaly a další. Bohužel ani po 25 letech čtenáři nepochopili, že nejen Klaus lhal a lže, ale i tenhle původně „JEHO“ plátek pod novým vedením.

Vážení, Klaus zajistil zlodějskou privatizací podniků skvělé hospodářské výsledky zahraničních firem u nás „že v roce 2012 přidaná hodnota vytvořená podniky pod zahraniční kontrolou v průmyslu dosáhla 501 miliard korun“! Mne tenhle ješita vychvalující JEHO převod majetku cizině nepřekvapuje. Je stále stejný manipulátor od jeho vstupu na prkna politiky v listopadu 89.

A jaký je asi rozdíl mezi hospodařením Klause a Jakeše, který také zvoral, co se dalo a musel jít? „Maličkost“.Asi tak 4-5 bilionů státního dluhu a 101 milionů „našetřených“ v osobním majetku. A to vše se stalo díky zákonům ODS a také jejím voličům.

P.S.

Ze zpráv se dovídám, že následně Klaus perlil před studenty Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické během přednášky věnované 25. výročí listopadu 1989. Chudáci studenti.

Facebook komentáře