Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

I ve Zlíně sedli voliči na lep

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Tak jako ve většině krajů sedli i ve Zlíně na sliby a na lep stranám a hnutím, a poslali na radnice prý ty nejlepší z nejlepších. Tak jako celých uplynulých 25 let! Zázrak se ovšem stal, když titíž voliči najednou tolik opěvovanou „ pravicovou“ ODS „poslali k vodě“. Stejně jako TOP 09.

Tentokráte ovšem vsadili na sliby a radniční superpropagandu úřadujícího STANu. Těch, kdo prý udělali maximum možného. Světe zboř se, opravili chodníky, sad Komenského, stařičký bazén či přidali pár parkovacích míst. To hlavní – hanebnou smlouvu na 3o let Vaku s Veolií, kterou město Zlín, díky jim, ztrácí stamiliony, však celé čtyři roky před veřejností tutlali a neřešili. Voličům to však nevadí. To je opravdu k neuvěření a hraničí se zabedněností.

  • i-ve-zline-sedli-volici-na-lep

Na radnici tedy zase zasedne STAN, a vybere si tři zastupitele, kteří mu odsouhlasí, za možnost jít do koalice, co bude chtít. Až přejde euforie, tak se opět zeptáme, co udělají s „vodou“. Dost možná však voliči o nápravu téhle megazlodějny ve Zlíně nestojí, když téměř 60% voličům pak k volbám nešlo! Kašlou na všechno, hlavně že platí?

Zkrátka jak říká jedno přísloví „Lidi ke štěstí nedokopeš“, platí v tomto případě na 100 procent. Je tedy vymalováno a už se můžeme těšit jak noví radní rozjedou vše, co naslibovali na roky 2014-2018! Prý zmizí torzo na Jižních Svazích, bude se opravovat památník TB, Mostní ulice. Strategický plán, už 4 roky odkládaný, také už možná spatří světlo světa.

Podle redaktora Kvasničky z ČT prý voliči přijali právě jedinečné „Desatero“ STAN, prý s konkretními „projekty“. Není to pravda. Ve skutečnosti tam vecpali další nepřesné přísliby a opět půjde o běžné investice do oprav zchátralého. Tak jenom primátor Adámek oprášil programové prohlášení rady na rok 2010 až 2014 a jedeme dál. Zdá se jisté, že krajské město zůstane opět „spícím“ příhraničním městem a s „mrtvým“ náměstím a autenticky historickým nádražím.

Kdo volil STAN si naivně myslel, že zvolil ty, co „dost udělali“ a kteří tentokráte 100% zajistí například nezvyšování ceny vody. Velký omyl. Zvolil opět ty, kteří sice „dost udělali“, ale ne zase tolik, co vám naslibovali dříve.

Není také jisté, že už „vše“ o chodu radnice znají a umí, když nesplnili ani své předchozí naděje a místo vytrubovaných 800 milionů investic pro obyvatele Zlína prostavěli za 4 roky , jen s bídnou polovic. To má být úspěch? Víc nám zde ve Zlíně opravdu nechybí?

Když voličům STAN nevadilo, že „smlouva s Veolií“ až dosud zajistila, aby 500 (vašich) milionů zmizelo ze Zlína, namísto toho, aby se zde za ně zrekonstruovala vodovodní a kanalizační síť, která dosluhuje, postavil zbrusu nový bezbariérový penzion pro důchodce nebo potřebné mateřské školy, pak nečekejte zázraky.

Cena vody se brzy bude přibližovat 100 korunám. A díky voličům STAN ji takovou, ne-li vyšší budou mít i vaše děti. To byly a jsou totiž „vaše“ peníze, ne radních nebo těch, kteří nám budou další čtyři roky vládnout.

Voliči i nevoliči Zlína pamatujte: Takový podraz či tunel s vodou na občany, by ovšem oba Baťové nesnesli a nepřipustili.

Facebook komentáře