Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Chcete čerstvý důkaz, že média manipulují? Zde je! I.Bubeník

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Koncem roku Japonské ministerstvo zahraničí odtajnilo diplomatické dokumenty, které prokazují, že sestřelení korejského Boeingu-747 ze strany SSSR byla nehoda, nikoliv akt úmyslného "barbarství", jak se Washington snažil přesvědčit mezinárodní společenství po celá desetiletí.
Před téměř 33 lety sestřelil 1. září 1983 Sovětský svaz letoun Korean Air Lines let 007 nad ostrovem Sachalin, zatímco byl letoun na cestě z New Yorku do Soulu přes Anchorage na Aljašce; katastrofa si vyžádala životy 269 cestujících a členů posádky na palubě.

Vyplavala tak po mnoha letech konečně pravda o události na povrch? Zdá se, že ano, ale zase jen částečná. Zatím se toto nové svědectví v domácím zpravodajství , pokud jsem pozoroval, nezveřejnilo. Tedy jde o zjevnou pokračující manipulaci veřejnosti. Ale přitom nám tatáž média servírují podrobnosti kdejaké prkotiny.

  • chcete-cerstvy-dukaz-ze-media-mnipuluji-zde-je-i-bubenik

 

Nyní odtajněné diplomatické dokumenty vydané japonským ministrem zahraničí potvrzují, že letadlo pro civilní dopravu bylo sestřeleno omylem, něco, co věděl Washington velmi dobře. Dva měsíce po incidentu informovali Tokijští diplomaté důvěrně nejvyšší představitele Reaganovy administrativy, že si SSSR zřejmě spletl Let Korean Air 007 s průzkumným letadlem RC-135 a sestřelil letadlo docela náhodou. Mezinárodní organizace pro civilní letectví provedla vyšetřování případu a dospěla k závěru, že nešťastné civilní letadlo se odchýlilo od svého původního kurzu kvůli chybě korejských pilotů a pak chybně zabloudilo do sovětského vzdušného prostoru.

Zpráva dále připomíná, že ač se Washington rozhodl použít tragické nehody, ve svůj vlastní prospěch, později představitelé Washingtonu připustili, že to byla špionážní operace prováděná USA v blízkosti testování sovětských raket na Sachalinu.Tuto epizodu sovětské historie používal Washington již dlouho jako důkaz "vážné hrozby" sovětského systému pro lidstvo. Americká vláda věděla, že to byla nehoda, ale pokračovala ve lhaní po celá desetiletí, že Sovětský svaz sestřelil civilní letadlo úmyslně. Tolik uvedla nová zpráva.

Ovšem upozorňuji, že toto poslední „Japonské svědectví“ ještě neznamená celou pravdu o události. Nazvat toto „záměrné navedení“ civilního letadla do oblasti možného sestřelení spiknutím si ovšem nedovolí (pokud to ví?) konstatovat ani veřejností obdivovaný a uznávaný novinář Jan Petránek.


Na doplnění čtenářům předkládám, co jsem před lety ze zvědavosti na internetu našel:
1.Do Soulu na oslavu výročí letěla Americká 36 členná delegace včetně tří kongresmanů dvěma letadly.
2.Nikdy nebylo oficiálně zmíněno, že v sestřeleném letadle cestoval ( mezi 269 lidmi) i 1 jediný člen delegace - kongresman Larry McDonald. Jeho jméno neuvádí v incidentu ani WIKIPEDIE!!!!!! Tehdy totiž již byl nebezpečný kritik vládnoucí bohaté oligarchie, protivník korupcí zavánějícího guvernéra Reagana, a elitou vybraného kandidáta na presidenta USA.
3. Letadlo ve kterém letěl kongresman mělo údajně již od startu v N.Yorku vadné komunikační přístroje, letělo z Aljašky poklidně téměř 2 hodiny špatným kurzem a odchýlilo se ze správného kurzu o téměř 500 km!

Tolik tedy ve stručnosti. Zbytek informací k ověření událostí a incidentu včetně seznamu cestujících a posádky si čtenář může vyhledat např.zde: http://www.rescue007.org/passengers.htm nebo jen zadat jméno kongresmana či KAL 007. Takže manipulují média nebo ne? Že ty domácí hlásné trouby stojí za h. , vím dávno, už od sametu.

Facebook komentáře