Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

FAKE NEWS koronavir jako Chuck Norris: Mrtví na Titaniku, v Sýrii, na D1, pod lavinou

Po srážce s kamionem zemřel na koronavirus motorkář bez roušky, řidič kamionu prokazatelně nosící roušku vyvázl bez zranění. Tisíce inženýrů a lékařů ze Sýrie se ročně utopí na koronavirus ve Středomoří. Vtipy à la Chuck Norris.

  • fake-news-koronavir-jako-chuck-norris-mrtvi-na-titaniku-v-syrii-na-d1-pod-lavinou
  • fake-news-koronavir-jako-chuck-norris-mrtvi-na-titaniku-v-syrii-na-d1-pod-lavinou
  • fake-news-koronavir-jako-chuck-norris-mrtvi-na-titaniku-v-syrii-na-d1-pod-lavinou

Po čelní srážce s kamionem zemřel na koronavirus motorkář a jeho spolujezdec. Podle expertů neměli roušky. Řidič kamionu vyvázl jen otřesen, v době srážky prokazatelně nosil roušku.

V rakouských Alpách zemřelo po pádu laviny na koronavirus šest českých turistů. Horská služba u obětí nenalezla žádné roušky ani dezinfekci.

Jedenáct lidí bylo zraněno a devět lidí zemřelo na koronavirus po výbuchu plynu v panelovém domě. Fotografie pořízené na místě zobrazují oběti bez roušek a zraněné s rouškami, kteří jsou nyní mimo ohrožení života.

Stovky teroristů a desítky civilistů nedodržujících nařízení k sociálnímu distancování podlehly koronaviru po americkém humanitárním bombardování syrského Idlibu.

Ze zhruba 2200 osob na palubě Titaniku zemřelo v průběhu jeho potopení 1500 lidí z důvodu nedostatku záchranných člunů a podchlazení na konoravirus.

Tisíce inženýrů, lékařů, žen a dětí především ze Sýrie se ročně utopí na koronavirus ve Středozemním moři.

Zhruba šest milionů židů zemřelo během druhé světové války na koronavirus v plynových komorách německých vyhlazovacích táborů. Ačkoliv dezinfekce byla nalezena, roušky nikoliv.

Na Floridě zemřel turista na koronavirus poté, co ho sežral krokodýl. Zda měl roušku, se nepodařilo prokázat. (vypůjčeno)

Parašutista, který si zapomněl padák, zemřel na koronavirus. Kdyby měl roušku, mohl žít. (vypůjčeno)

UPOZORNĚNÍ: výše zmíněné vtipy jsou pouze fabulací a fantazií autora bez jakéhokoliv základu na velevážné a velevážené pandemii COVID-19

Autor: Tomáš Vyoral
Zdroj: https://tomasvyoral.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=751215

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře